Zapytaj o produkt
m
m
Najchętniej kupowane
Sonda
Co miałoby dla Ciebie największe znaczenie przy zakupie/dostawie dużego produktu?

Regulator temperatury WARMTEC CTS (IP21) z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem

Kod produktu: CTS-BIAŁY
Dostępność: chwilowy brak
Regulator temperatury WARMTEC CTS (IP21) z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem
 • promocja
Cena brutto: 399,00 zł 479,00 zł 399.00
Cena netto: 389,43 zł 324,39 zł
Cena katalogowa: 479,00 zł
Oszczędzasz: 80,00 zł

Chcesz się dowiedzieć więcej o Tym produkcie lub wynegocjować większy rabat?

Zadzwoń: (84) 535 90 00
ilość szt.

10 rat RRSO 0%

W pierwszym kroku zamówienia wybierz formę płatności eRaty Santander.

0%
kup na darmowe raty

Wszystkie zamówienia powyżej 100 zł złożone przed godziną 16-tą*,

wysyłamy za darmo tego samego dnia z dostawą zazwyczaj następnego dnia roboczego.

* - przesyłki paletowe do godziny 10

darmowa ekspresowa wysyłka

Jeżeli po zakupie zmienisz zdanie to w ramach promocji na zwrot produktu w stanie fabrycznym masz do 30 dni od dnia zakupu.

dowiedz się więcej

do 30 dni na zwrot
dodaj do przechowalni

Opis

 

Regulator temperatury WARMTEC CTS to nowoczesny termostat z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem LCD pokazującym zarówno zaprogramowaną jak i rzeczywistą temperaturę. Termostat ten jest doskonałym wyborem dla osób z wysokimi wymaganiami w zakresie efektywności energetycznej, które chcą dostosować ciepło według własnych osobistych potrzeb.

Termostat WARMTEC CTS wyposażony jest w dwa czujniki (powietrzny i podłogowy), może więc sterować zarówno elektrycznym ogrzewaniem podłogowym (np. mata, czy przewód grzejny) jak również ogrzewaniem wodnym, a także każdym innym urządzeniem grzewczym.

Termostat WARMTEC CTS umożliwia zaprogramowanie do 6 zmian temperatury na dobę, blokowo na cały tydzień lub oddzielnie dla każdego dnia tygodnia. Oprócz tego posiada wiele ciekawych funkcji, które szczegółowo opiszemy niżej.

 

Regulator może pracować w jednym z 3 trybów:

 • Room - czujnik temperatury umieszczony wewnątrz obudowy kontroluje temperaturę, a zewnętrzny czujnik podłogowy nie jest brany pod uwagę. Ten tryb należy wybrać w przypadku jeśli termostat będzie sterował systemem grzewczym innym niż ogrzewanie podłogowe.
 • Floor - temperaturę kontroluje czujnik zewnętrzny (podłogowy), czujnik wewnętrzny nie jest brany pod uwagę (może być odłączony). Ten tryb należy wybrać w przypadku jeśli termostat będzie sterował ogrzewanie podłogowym zainstalowanym w celu uzyskania efektu ciepłej podłogi.
 • All - Czujnik wewnętrzny kontroluje temperaturę, a czujnik zewnętrzny ogranicza temperaturę podłogi, chroniąc ją przed przegrzaniem. Ten tryb należy wybrać w przypadku jeśli termostat będzie sterował ogrzewaniem podłogowym, które jest głównym systemem grzewczym w pomieszczeniu.

 CTS Miniatura

Dotykowy wyświetlacz LCD - TFT 2,4 cala (320x240px)

Jedyny taki na polskim rynku! - kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD pozwala w wygodny sposób programować urządzenie, a także odczytywać jego aktualny stan: aktualną temperaturę, dzień, godzinę, datę, uruchomiony program oraz informację, który czujnik jest włączony. Ponadto można wyświetlać statystyki dotyczące zużycia i kosztów energii elektrycznej.

Stopień ochrony IP21 - regulator może być zamontowany w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności, np. w łazience (w III strefie).

Najważniejsze funkcje regulatora:

 • Współpraca z różnymi czujnikami podłogowymi - termostat współpracuje z czujnikami podłogowymi  różnych producentów, co jest niesłychanie istotne w przypadku wymiany starych urządzeń, których czujniki zamontowane są w podłodze. Termostat CTS może współpracować z następującymi rodzajami czujników: Thermoval 100K, DEVI 15K, OJ 12K, Eberle 33K, Ensto 47K, FENIX 10K, TYCO 10K, Teplolux 6K8, Warmup 12K, standardowe 10K.
 • Różne wersje językowe - termostat umożliwia ustawienie jednego z wielu języków menu, tj. (Polski, English, French,German, Dutch, Russian, Norsk, Svenska, Danish, Suomi, Romania).
 • Pomiar zużycia energii - termostat WARMTEC CTS zlicza zarówno ilość zużytej energii elektrycznej jak i jej koszt. Pozwala na wyświetlenie statystyk zużycia energii i jej kosztów w wybranym przez użytkownika okresie.
 • Blokada zmiany ustawień - termostat umożliwia zablokowanie zmiany ustawień, w celu np. ochrony przed dziećmi.
 • Funkcja antyzamarzaniowa - umożliwia ustawienie ochrony przez zbytnim wychłodzeniem pomieszczenia (np. w czasie nieobecności) - ogrzewanie załącza się w momencie spadku temperatury poniżej 5° C i dogrzewa do 8°C.
 • Tryb urlopowy - termostat umożliwia obniżenie temperatury w dowolnie wybranym okresie, np. gdy wyjeżdżamy na urlop, a  po jego upływie automatycznie wraca do normalnej pracy, dzięki temu można oszczędzić energię elektryczną.
 • Tryb manualny - termostat umożliwia ręczną zmianę temperatury okresowo (obowiązującą do końca aktualnego programu) lub trwałą (obowiązującą do czasu ręcznej zmiany lub wyłączenia trybu manualnego).
 • Funkcja adaptacyjna - włączenie tej funkcji nakazuje termostatowi uruchomienie ogrzewania z wyprzedzeniem (przed rozpoczęciem danego programu), tak, aby ustawiona temperatura została osiągnięta już  w momencie rozpoczynania się danego programu.
 • Funkcja PI control - włączenie tej funkcji powoduje ustawienie termostatu w tryb "uczenia się", a więc termostat korzystając z archiwalnych danych o tym jak szybko wzrasta i jak szybko spada temperatura w pomieszczeniu (lub podłogi) odpowiednio wcześniej włącza i wyłącza system grzewczy - to powoduje mniejsze wahania temperatury pomieszczenia/podłogi oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.
 • Funkcja "wygrzewanie" 21 dni - ustawienie tej funkcji może być przydatne w przypadku pierwszego uruchomienia ogrzewania podłogowego po wykonaniu nawierzchni podłogi - jeśli chcemy przyspieszyć wyschnięcie struktury podłogi poprzez jej 21 dniowe wygrzewanie.
 • Kalibracja temperatury - termostat umożliwia korektę wskazań temperatury - jest to funkcja przydatna  jeśli użytkownik chciałby, aby termostat pokazywał dokładnie taką samą temperaturę jaką pokazuje np. inny termometr w pomieszczeniu.
 • Tryb 4/6 - użytkownik może wybrać czy zaprogramuje 4 zmiany temperatury na dobę, czy 6 zmian.
 • Regulacja jasności wyświetlacza - regulator umożliwia ustawienie jasności wyświetlacza wg własnych potrzeb.
 • Wybór tła - regulator umożliwia wybór tła wyświetlacza (niebieskie lub czarne).

Pomiar zużycia energii

Termostat WARMTEC CTS zlicza zarówno ilość zużytej energii elektrycznej jak i jej koszt. Pozwala na wyświetlenie statystyk zużycia energii i jej kosztów w wybranym przez użytkownika okresie.


Warto wiedzieć!

Ten regulator dostępny jest również w wersji beznapięciowej. Jeżeli jesteś zainteresowany/a zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Precyzyjna kontrola

Wyposażony jest on w dwa czujniki temperatury, z których jeden mieści się wewnątrz obudowy i służy do stabilizacji temperatury wewnątrz ogrzewanego pomieszczenia, natomiast drugi podłączany jest przewodem o długości 3m i umieszczony w ogrzewanej podłodze, wykorzystywany jest do ograniczenia temperatury podłogi do pewnej ustawionej wartości. Możliwe jest dzięki temu jednoczesne uzyskanie w pomieszczeniu niezbędnej temperatury powietrza oraz dodatkowo podłogi.


Opinie klientów

"jak dla mnie jest super mam go 2 lata śmiga bez zarzutu naprawdę polecam."

Mario

"Profesjonalne podejście do klienta. Regulator bardzo fajny, prosty w obsłudze, atrakcyjny wygląd."

Tomasz

"Spisuje się świetnie a prezentuje jeszcze lepiej. Przesyłka expresowa 100% zadowolenia - Dzięki!"

Felix

"Jest bardzo ładny i funkcjonalny , chociaż mąż twierdzi, że nie jest dostosowany do jego dużych palców. Moje radzą sobie za to świetnie ;) Menu intuicyjne."

Alinka

Specyfikacja

producent Warmtec
model CTS
rodzaj programowalny
montaż regulatora podtynkowy (w puszkę)
zasilanie regulatora sieciowe (230 V)
typ uniwersalny (z możliwością montażu w łazience)
stopień ochrony regulatora IP21
rodzaj wyświetlacza dotykowy
rodzaj czujnika temperatury powietrzny i podłogowy (switching)
zakres regulacji temp. powietrza +5°C - +35°C
zakres regulacji temp. podłogi +5°C - +45°C
rodzaj wyjścia z regulatora napięciowe (230 V)(możliwość zmiany przez serwis na beznapięciowe)
max. obciążenie regulatora 16 A / 3600 W
wymiary (szer. x wys. x gł.) 8,3 x 8,3 x 3,9 cm
gwarancja 24 miesiące

Opinie (4)

5 marca 2016

jak dla mnie jest super mam go 2 lata śmiga bez zarzutu naprawdę polecam.

27 kwietnia 2016

Profesjonalne podejście do klienta. Regulator bardzo fajny, prosty w obsłudze, atrakcyjny wygląd.

7 czerwca 2016

Spisuje się świetnie a prezentuje jeszcze lepiej. Przesyłka expresowa 100% zadowolenia - Dzięki!

18 października 2018

Jest bardzo ładny i funkcjonalny , chociaż mąż twierdzi, że nie jest dostosowany do jego dużych palców. Moje radzą sobie za to świetnie ;) Menu intuicyjne.

Produkty powiązane

Akcesoria montażowe - komplet
Akcesoria montażowe - komplet
30,00 zł
szt.
Dotykowy regulator temperatury THERMOVAL SE 200 (IP21)
Dotykowy regulator temperatury THERMOVAL SE 200 (IP21)
329,00 zł 299,00 zł
szt.

Produkty

do góry
Dodaj do porównywarki Przejdź do porównywarki

Do pobrania

 
Instrukcja montażu i użytkowania regulatora temperatury WARMTEC CTS

INSTRUKCJA REGULATORA

Instrukcja montażu i użytkowania regulatora temperatury WARMTEC CTS

Pobierz

 
Karta katalogowa - Regulatora temperatury WARMTEC CTS

KARTA KATALOGOWA

Karta katalogowa do regulatora temperatury WARMTEC CTS

Pobierz

 
Katalog produktów firmy WARMTEC

KATALOG

Katalog produktów firmy WARMTEC.

Pobierz

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl