Zapytaj o produkt
m
m
Najchętniej kupowane
THERMOPANEL - płyta izolacyjna - gr. 10mm
THERMOPANEL - płyta izolacyjna - gr. 10mm
59,00 zł 48,80 zł
szt.
Regulator temperatury T510 - dwuczujnikowy, programowalny
Regulator temperatury T510 - dwuczujnikowy, programowalny
199,00 zł 179,00 zł
szt.
Taśma samoprzylepna ALU - metalizowana 50m
Taśma samoprzylepna ALU - metalizowana 50m
25,00 zł 15,00 zł
szt.
Akcesoria montażowe - komplet
Akcesoria montażowe - komplet
30,00 zł
szt.
Regulator temperatury Warmtec T73 - podłogowy
Regulator temperatury Warmtec T73 - podłogowy
129,00 zł 89,00 zł
szt.
Przepływowy podgrzewacz wody WARMTEC EcoSink - 5kW/~230V
Przepływowy podgrzewacz wody WARMTEC EcoSink - 5kW/~230V
359,00 zł 339,00 zł
szt.
Regulator temperatury ES-10D
Regulator temperatury ES-10D
166,00 zł
szt.
Promiennik podczerwieni DIMPLEX BS 1801S | 1,8kW
Promiennik podczerwieni DIMPLEX BS 1801S | 1,8kW
196,80 zł 189,00 zł
szt.
Sonda
Co miałoby dla Ciebie największe znaczenie przy zakupie/dostawie dużego produktu?

Oczyszczacz powietrza 8 etapów - WARMTEC AP350W - do 80m2 + nawilżacz

Kod produktu: AP350W
Dostępność: 1szt.
Wysyłka: 24 godziny
 Oczyszczacz powietrza WARMTEC AP350W
 • promocja
Cena brutto: 2 499,00 zł 2 799,00 zł 2499.00
Cena netto: 2 275,61 zł 2 031,71 zł
Cena katalogowa: 2 799,00 zł

Oszczędzasz: 300,00 zł

Chcesz się dowiedzieć więcej o Tym produkcie lub wynegocjować większy rabat?

Zadzwoń: (84) 535 90 00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Dane techniczne
model AP350W
zasilanie ~230
zużycie energii 65 W
powierzchnia oczyszczania 30 - 80 m²
rodzaj czujnika USA GE
ilość etapów poprawy jakości powietrza 8
filtr wstępny tak
filtr HEPA tak
filtr węgla aktywowanego tak
filtr fotokatalityczny tak
lampa UV tak
jonizator tak
nawilżanie powietrza tak
wydajność oczyszczania 420 m³/h
pojemność zbiornika 1,5 l
wydajność jonizatora 10 mln/cm³
wydajność nawilżania 320 ml/h
usuwanie pm 2,5 99,9%
usuwanie formaldehydu 96,2%
usuwanie drobnoustrojów 97,6%
regulacja pracy wentylatora 4-stopniowa
min. poziom głośności (w trybie uśpienia) 20 dB
max. poziom głośności: 54 dB
wymiary (szer. x wys. x gł.) 39,1 x 60,3 x 24,5 cm
pilot w zestawie tak
waga 10,8 kg
gwarancja 24 miesiące

Uzdatniacz powietrza WARMTEC AP350W kompleksowo dba o zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu. Urządzenie idealnie łączy w sobie cechy oczyszczacza powietrza oraz nawilżacza ewaporacyjnego. Wieloetapowy, 8-stopniowy proces poprawy jakości powietrza usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,9%.

AP350W - 8 stopni oczyszczania 

 

 

Oczyszczacz powietrza AP350W to doskonałe rozwiązanie dla alergików, astmatyków, palaczy. Warto zauważyć, że urządzenie coraz częściej stosuje się w celach profilaktycznych. Oddychamy powietrzem o ogromnym zanieczyszczeniu, smog pojawia się w coraz większej ilości miast, co z czasem negatywnie wpływa na nasze zdrowie.

 

Gdzie stosować oczyszczacz powietrza AP350W?

Urządzenie jest efektywne w pomieszczeniach do 80 m2.  Idealny do zastosowania w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, miejscach pracy, oraz innych pomieszczeniach zamkniętych. AP350W sprawdza się w przedszkolach i żłobkach, ponieważ posiada czujnik przechyłu zabezpieczający uszkodzenie urządzenia przy upadku oraz blokadę rodzicielską.

AP350W - 8 stopni oczyszczania

Dotykowy panel sterujący

Oczyszczacz AP350W posiada dotykowy panel sterujący, na którym wyświetlana jest aktualna wilgotność oraz temperatura powietrza. 

Urządzenie wyposażono w 4 stopniową pracę wentylatora oraz 3 stopniowy wskaźnik jakości powietrza, który wskazuje również ilość zanieczyszczeń w powietrzu w uq/m3. Panel sterujący pozwala wybrać jeden z 3 trybów pracy urządzenia:

- w trybie manualnym ręcznie wybieramy prędkość pracy wentylatora,

- w trybie automatycznym oczyszczacz sam dobiera prędkość wentylatora w zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza,

- w trybie snu prędkość wentylatora jest ograniczona aby poziom dźwięku urządzenia był zminimalizowany, a podświetlenie panela sterującego zostaje wyłączone aby zapewnić spokojny sen.

Urządzenie dodatkowo posiada timer pozwalający na ustawienie urządzenia tak aby pracowało przez zadany okres czasu (1, 2, 4, 8, 12h).

 

 

8-stopniowa technologia uzdatniania powietrza

AP350W - 8 stopni oczyszczania1. Filtr wstępny to aluminiowa ramka wypełniona gąbką. Zatrzymuje na swojej powierzchni większe zanieczyszczenia tj. kurz, włosy i sierść, przez co przedłuża żywotność filtra HEPA. Filtr wstępny można płukać lub odkurzać - nie trzeba go wymieniać, co wydatnie obniża koszty eksploatacji sprzętu.

2. Filtr HEPA H13 zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 µm. Większość bakterii ma rozmiary między 0,35-10 µm, więc filtr HEPA skutecznie je wychwytuje. H13 zatrzymuje też roztocza, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek niewidocznych gołym okiem.

3. Filtr węgla aktywnego z sypkim złożem jest jednym z najwydajniejszych filtrów węglowych dostępnych na rynku. Wynika to z dużej ilości surowca zastosowanego w filtrze. Mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne (np. formaldehyd), metale ciężkie zawieszone w powietrzu oraz niektóre gazy. Filtr węgla aktywnego eliminuje też nieprzyjemne zapachy (w tym dym papierosowy).

4. Sito molekularne inaczej filtr zeolitowy, wchodzi w skład kasety filtracyjnej (razem z filtrem węglowym i filtrem katalitycznym). Podobnie jak filtr węglowy, materiał użyty do sita molekularnego posiada dużą ilość mikroporów, lecz o innej wielkości niż węgiel aktywny, przez co wyłapuje cząstki, które nie zatrzymały się na filtrze węgla aktywnego.

5. Filtr fotokatalityczny to gąbka pokryta trwale rozdrobionym ditlenkiem tytanu, którego zadaniem jest przyspieszenie reakcji chemicznych. Pod wpływem lampy UV na powierzchni filtra pojawiają się wolne rodniki -02 oraz grupa hudroksylowa -OH, które są bardzo aktywne chemicznie - redukują i utleniają lotne substancje organiczne, tłuszcze, oleje, spaliny. Dwutlenek tytanu jest nietoksyczny i nie bierze udziału w procesie katalizy.

6. Filtr UV, a dokładniej lampa ultrafioletowa niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach. Światło UVC o długości fali 254 nm, które stosuje producent Warmtec, ma najsilniejsze oddziaływanie na organizmy żywe, przez co skutecznie niszczy bakterie i wirusy.

UWAGA: Światło UVC negatywnie wpływa także na ludzki organizm, jednak w oczyszczaczach Warmtec lampa została umiejscowiona w środku urządzenia tak, że nie ma możliwości, aby światło lampy UV bezpośrednio padało na użytkowników. Dodatkowo zostały zastosowane zabezpieczenia uniemożliwiające włączenie oczyszczacza bez założonej obudowy chroniącej przed światłem UV.

Według europejskich i polskich norm nie istnieją lampy bez ozonowe. Producenci niektórych oczyszczaczy nazywają swoje lampy bez ozonowymi podając normy amerykańskie, które w stosunku do europejskich są bardzo mocno zaniżone. 

7. Nawilżacz ewaporacyjny działa na zasadzie naturalnego odparowania wody (ewaporacji) z maty nawilżającej. Ewaporacja to najzdrowszy sposób na nawilżenie powietrza.

8. Jonizator powietrza, generuje jony ujemne, które znane są również jako "witaminy w powietrzu". Odświeżają powietrze, poprawiają samopoczucie oraz pozytywnie wpływają na zdrowie. Ponadto jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe algomeraty, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się.

Zalety oczyszczacza WARMTEC AP350W:

 • dotykowy panel sterujący,
 • filtr wstępny,
 • filtr HEPA H13,
 • filtr węgla aktywowanego,
 • filtr fotokatalityczny,
 • sito molekularne,
 • jonizator powietrza,
 • nawilżacz powietrza,
 • lampa UV,
 • wskaźnik jakości powietrza,
 • 4-stopniowa regulacja wentylatora,
 • funkcja timera,
 • tryb snu,
 • wskaźnik wymiany filtrów,
 • czujnik przechyłu,
 • pilot zdalnego sterowania,
 • blokada rodzicielska.

 

 

Sprawdź skuteczność oczyszczania Warmtec AP350

   Aby obejrzeć film w trybie pełnoekranowym włącz , a następnie kliknij w ikonę   

 

 

 
Produkt z Atestem
 

Urządzenie posiada Atest Higieniczny PZH, który daje gwarancję tego, że jest ono bezpieczne dla zdrowia osób użytkujących oczyszczacz Warmtec. 

Zobacz Atest PZH

Opinie (5)

26 czerwca 2017

Zamówiłem ten oczyszczacz gdyż cena filtrów do niego jest 3-krotnie tańsza niż u innych producentów. Prawdziwy kombajn, mam go kilka dni i widać na filtrze że sporo tego powietrza zasysa, na filtrze widać że zebrał dużo "nieczystości". Szybka realizacja zamówienia i fachowe doradztwo.

26 czerwca 2017

Różnica w jakości powietrza przed i po zakupie oczyszczacza jest KOLOSALNA. Aż chce się wziąć głęboki oddech, można się wręcz delektować nowym, czystym powietrzem:) Korzystam też z funkcji nawilżacza, po nieco ponad miesiącu zauważyłam poprawę stanu skóry i włosów - nie wiem czy to tylko zasługa oczyszczacza ale z pewnością miał w tym swój udział.

24 września 2017

Oczyszczacz zakupiony do naszego klubu maluszka. Rodzice doceniają naszą troskę o dzieciaczki. Sam oczyszczacz robi wrażenie solidnego i sprawdza się rewelacyjnie. Oczyszczacz pokazuje kolorem jaki stopień zanieczyszczenia jest w pomieszczeniu - fajna funkcja. Samo oczyszczanie przebiega bezproblemowo i nie jest uciążliwe dla ucha. Polecam

18 listopada 2017

To mój trzeci oczyszczacz. 1.Boneco - przereklamowany i brak efektów, 2.Philips - dobry, ale mniej zaawansowany (jedynie filtr wstępny i Hepa, brak wskaźnika zanieczyszczenia powietrza + duże, moim zdaniem niekontrolowane zużycie wody w czasie nawilżania). 3.Warmtec - najlepszy na chwilę obecną i tańszy o połowę w porównaniu do szwedzkiego produktu, który brałem pod rozwagę przy wydajności.

15 stycznia 2018

Na prośbę rodziców zakupiliśmy 2 oczyszczacze AP350W do naszego klubu maluszka. Dzięki czujnikowi jakości powietrza wiemy że powietrze w pomieszczeniach nie jest idealne ;/. Jednak nie trzeba czekać za długo aby oczyszczacz sprawnie poradził sobie z powietrzem w naszych salkach. Dodatkowa laurka dla wbudowanego nawilżacza powietrza ;). Minusów jak na razie brak. Rodzice i my jesteśmy zadowoleni ;)

Produkty

do góry
Porównaj Przejdź do porównywarki

Do pobrania

INSTRUKCJA OCZYSZCZACZA

Instrukcja obsługi do oczyszczacza powietrza WARMTEC AP350W.

Pobierz

KATALOG

Katalog produktów firmy WARMTEC. Producenta elektrycznych urządzeń grzewczych.

Pobierz

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl