Kup na raty łatwe do wpłaty.

Zapytaj o produkt
m
m
Najchętniej kupowane
THERMOPANEL - płyta izolacyjna - gr. 10mm
THERMOPANEL - płyta izolacyjna - gr. 10mm
59,00 zł 48,80 zł
szt.
Regulator temperatury T510 - dwuczujnikowy, programowalny
Regulator temperatury T510 - dwuczujnikowy, programowalny
199,00 zł 179,00 zł
szt.
Taśma samoprzylepna ALU - metalizowana 50m
Taśma samoprzylepna ALU - metalizowana 50m
25,00 zł 15,00 zł
szt.
Regulator temperatury Warmtec T73 - podłogowy
Regulator temperatury Warmtec T73 - podłogowy
129,00 zł 89,00 zł
szt.
Akcesoria montażowe - komplet
Akcesoria montażowe - komplet
30,00 zł
szt.
Regulator temperatury ES-10D
Regulator temperatury ES-10D
166,00 zł
szt.
Sonda
Co miałoby dla Ciebie największe znaczenie przy zakupie/dostawie dużego produktu?

Oczyszczacz powietrza 8 etapów - WARMTEC AP350W - do 80m2 + nawilżacz

Kod produktu: AP350W
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24 godziny
Oczyszczacz powietrza 8 etapów - WARMTEC AP350W
 • promocja
Cena brutto: 2 499,00 zł 2 799,00 zł 2499.00
Cena netto: 2 275,61 zł 2 031,71 zł
Cena katalogowa: 2 799,00 zł

Oszczędzasz: 300,00 zł

Chcesz się dowiedzieć więcej o Tym produkcie lub wynegocjować większy rabat?

Zadzwoń: (84) 535 90 00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Oczyszczacz powietrza AP350W likwiduje źródło dyskomfortu, jakim są m.in. szkodliwe związki, alergeny i przykre zapachy. Przez to jest doskonałym rozwiązaniem na problemy alergików, astmatyków, palaczy

Nie bez powodu urządzenie coraz częściej stosuje się też w celach profilaktycznych - oddychamy powietrzem o ogromnym zanieczyszczeniu. Smog przedostaje się do naszych domów przez otwarte drzwi i okna, a co istotne - skutki wdychania szkodliwych substancji nie pojawiają się natychmiastowo; często kumulują się w organizmie i ujawniają się po czasie ze zdwojoną siłą. 

Uzdatniacz powietrza Warmtec AP350W kompleksowo dba o zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu. Urządzenie idealnie łączy w sobie cechy oczyszczacza powietrza oraz nawilżacza ewaporacyjnego. Wieloetapowy, 8-stopniowy proces poprawy jakości powietrza usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, szkodliwe związki chemiczne, a przede wszystkim smog ze skutecznością bliską 99,97%.

Zalety oczyszczacza WARMTEC AP350W:

 • 8-stopniowy proces uzdatniania powietrza,
 • skuteczność oczyszczania: 99,97%
 • filtr HEPA H13
 • funkcja jonizacji powietrza,
 • nawilżacz powietrza,
 • lampa UV,
 • dotykowy panel sterujący,
 • wskaźnik wymiany filtrów,
 • czujnik przechyłu,
 • blokada rodzicielska,
 • pilot zdalnego sterowania.

WARTO WIEDZIEĆ! Istnieją dwie klasy filtrów HEPA: H13 i H14. W oczyszczaczach Warmtec zostały zastosowane filtry HEPA H13. Wszystkie filtry poniżej klasy H13 są filtrami EPA. Filtr klasy H13 zatrzymuje cząstki tj. grzyby, roztocza, pyłki i bakterie. Co ważne, filtrów HEPA nie można w żaden sposób czyścić, ani przez płukanie ani przez odkurzanie.

Gdzie stosować oczyszczacz powietrza AP350W?

Urządzenie jest efektywne w pomieszczeniach do 80 m2.  Idealny do zastosowania w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, miejscach pracy, oraz innych pomieszczeniach zamkniętych. Działanie oczyszczacza wydajnie zwiększa komfort pracy i nauki.

AP350W sprawdza się w przedszkolach i żłobkach, ponieważ posiada czujnik przechyłu zabezpieczający uszkodzenie urządzenia przy upadku oraz blokadę rodzicielską. Stosowanie oczyszczacza w placówkach tj. przedszkola i żłobki minimalizuje rozprzestrzeniania się chorób i chroni delikatny układ oddechowy dziecka, który dużo łatwiej pochłania szkodliwe substancje niż organizm dorosłego człowieka.   

AP350W - 8 stopni oczyszczania

  

Funkcje dostępne na dotykowym panelu sterującym:

Oczyszczacz AP350W
 • aktualna wilgotność powietrza,
 • aktualna temperatura powietrza,
 • aktualne stężenie pyłu PM2,5 w uq/m3
 • 3 stopniowy, kolorymetryczny wskaźnik jakości powietrza,
 • timer pozwalający na ustawienie urządzenia tak aby pracowało przez zadany okres czasu (1, 2, 4, 8, 12h),
 • 4-stopniowa regulacja prędkości wentylatora,
 • 3 tryby pracy:
  • tryb manualny - ręcznie wybieramy prędkość pracy wentylatora,
  • tryb automatyczny - oczyszczacz sam dobiera prędkość wentylatora w zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza,
  • tryb snu - prędkość wentylatora jest ograniczona aby zminimalizować poziom dźwięku urządzenia, a podświetlenie panela sterującego zostaje wyłączone aby zapewnić spokojny sen.

 

8-stopniowa technologia uzdatniania powietrza

AP350W - 8 stopni oczyszczania1. Filtr wstępny zatrzymuje na swojej powierzchni większe zanieczyszczenia tj. kurz, włosy i sierść, przez co przedłuża żywotność filtra HEPA. Filtr wstępny można płukać lub odkurzać - nie trzeba go wymieniać, co wydatnie obniża koszty eksploatacji sprzętu.

2. Filtr HEPA H13 zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 µm. Większość bakterii ma rozmiary między 0,35-10 µm, więc filtr HEPA skutecznie je wychwytuje. H13 zatrzymuje też roztocza, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek niewidocznych gołym okiem.

3. Filtr węgla aktywnego z sypkim złożem jest jednym z najwydajniejszych filtrów węglowych dostępnych na rynku. Wynika to z dużej ilości surowca zastosowanego w filtrze. Mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne (np. formaldehyd), metale ciężkie zawieszone w powietrzu oraz niektóre gazy. Filtr węgla aktywnego eliminuje też nieprzyjemne zapachy (w tym dym papierosowy).

Oczyszczacz AP350W

4. Sito molekularne inaczej filtr zeolitowy, wchodzi w skład kasety filtracyjnej (razem z filtrem węglowym i filtrem katalitycznym). Podobnie jak filtr węglowy, materiał użyty do sita molekularnego posiada dużą ilość mikroporów, lecz o innej wielkości niż węgiel aktywny, przez co wyłapuje cząstki, które nie zatrzymały się na wcześniejszym filtrze węgla aktywnego.

5. Filtr fotokatalityczny to gąbka pokryta trwale rozdrobionym ditlenkiem tytanu, którego zadaniem jest przyspieszenie reakcji chemicznych. Pod wpływem lampy UV na powierzchni filtra pojawiają się wolne rodniki -02 oraz grupa hudroksylowa -OH, które są bardzo aktywne chemicznie - redukują i utleniają lotne substancje organiczne, tłuszcze, oleje, spaliny. Dwutlenek tytanu jest nietoksyczny i nie bierze udziału w procesie katalizy.

6. Filtr UV, a dokładniej lampa ultrafioletowa niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach. Światło UVC o długości fali 254 nm, które stosuje producent Warmtec, ma najsilniejsze oddziaływanie na organizmy żywe, przez co skutecznie niszczy bakterie i wirusy.

WAŻNE! Bezpośrednia ekspozycja na światło UVC negatywnie wpływa także na ludzki organizm, jednak w oczyszczaczach Warmtec lampa została umiejscowiona w środku urządzenia tak, że nie ma możliwości, aby światło lampy bezpośrednio padało na użytkowników. Dodatkowo zostały zastosowane zabezpieczenia uniemożliwiające włączenie oczyszczacza bez założonej obudowy chroniącej przed światłem UV. 

AP350W - 8 stopni oczyszczania

7. Nawilżacz ewaporacyjny działa na zasadzie naturalnego odparowania wody (ewaporacji) z maty nawilżającej. W opinii wielu lekarzy ewaporacja to najzdrowszy sposób na nawilżenie powietrza.

Oczyszczacz posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,5 l. Zaleca się czyszczenie zbiornika z osadów mineralnych minimum raz w miesiącu.

8. Jonizator powietrza, generuje jony ujemne, które znane są również jako "witaminy w powietrzu". Odświeżają powietrze, poprawiają samopoczucie oraz pozytywnie wpływają na zdrowie. Ponadto jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe aglomeraty, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się. Jonizator w oczyszczaczu AP350W dystrybuuje 10 mln cząsteczek na każdy cm3 .

UWAGA: Funkcje nawilżania, jonizacji oraz lampa UV są niezależne od procesu oczyszczania i można je wyłączyć.

Dodatkowe zalety:

 • obudowa z wysokiej jakości tworzywa,
 • niski koszt wymiany filtrów,
 • żywotność filtrów ok. 3000h,
 • wysoko efektywny, energooszczędny silnik,
 • czujnik wyprodukowany przez General Electric,
 • 36-miesięczna gwarancja producenta.

 

 

Sprawdź skuteczność oczyszczania Warmtec AP350W

  

 

 

 

Produkt z Atestem
 

 

 

Produkt z atestem PZH

Urządzenie posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, który daje gwarancję tego, że oczyszczacz Warmtec jest bezpieczny dla zdrowia jego użytkowników. 

Zobacz Atest PZH


Tabela porównawcza - Oczyszczacze powietrza Warmtec


Specyfikacja

model AP350W
zasilanie ~230
zużycie energii 65 W
powierzchnia oczyszczania do 80 m²
rodzaj czujnika GE USA
ilość etapów poprawy jakości powietrza 8
filtr wstępny tak
filtr HEPA tak
filtr węgla aktywowanego tak
filtr katalityczny tak
lampa UV tak
jonizator tak
nawilżanie powietrza tak
wydajność maksymalna 600 m³/h
pojemność zbiornika 1,5 l
wydajność jonizatora 10 mln/cm³
wydajność nawilżania 320 ml/h
usuwanie pm 2,5 99,9%
usuwanie formaldehydu 96,2%
usuwanie drobnoustrojów 97,6%
regulacja pracy wentylatora 4-stopniowa
min. poziom głośności (w trybie uśpienia) 30 dB
max. poziom głośności: 54 dB
wymiary (szer. x wys. x gł.) 39,1 x 60,3 x 24,5 cm
pilot w zestawie tak
waga 10,8 kg
gwarancja 36 miesięcy

Opinie (9)

26 czerwca 2017

Zamówiłem ten oczyszczacz gdyż cena filtrów do niego jest 3-krotnie tańsza niż u innych producentów. Prawdziwy kombajn, mam go kilka dni i widać na filtrze że sporo tego powietrza zasysa, na filtrze widać że zebrał dużo "nieczystości". Szybka realizacja zamówienia i fachowe doradztwo.

26 czerwca 2017

Różnica w jakości powietrza przed i po zakupie oczyszczacza jest KOLOSALNA. Aż chce się wziąć głęboki oddech, można się wręcz delektować nowym, czystym powietrzem:) Korzystam też z funkcji nawilżacza, po nieco ponad miesiącu zauważyłam poprawę stanu skóry i włosów - nie wiem czy to tylko zasługa oczyszczacza ale z pewnością miał w tym swój udział.

24 września 2017

Oczyszczacz zakupiony do naszego klubu maluszka. Rodzice doceniają naszą troskę o dzieciaczki. Sam oczyszczacz robi wrażenie solidnego i sprawdza się rewelacyjnie. Oczyszczacz pokazuje kolorem jaki stopień zanieczyszczenia jest w pomieszczeniu - fajna funkcja. Samo oczyszczanie przebiega bezproblemowo i nie jest uciążliwe dla ucha. Polecam

18 listopada 2017

To mój trzeci oczyszczacz. 1.Boneco - przereklamowany i brak efektów, 2.Philips - dobry, ale mniej zaawansowany (jedynie filtr wstępny i Hepa, brak wskaźnika zanieczyszczenia powietrza + duże, moim zdaniem niekontrolowane zużycie wody w czasie nawilżania). 3.Warmtec - najlepszy na chwilę obecną i tańszy o połowę w porównaniu do szwedzkiego produktu, który brałem pod rozwagę przy wydajności.

15 stycznia 2018

Na prośbę rodziców zakupiliśmy 2 oczyszczacze AP350W do naszego klubu maluszka. Dzięki czujnikowi jakości powietrza wiemy że powietrze w pomieszczeniach nie jest idealne ;/. Jednak nie trzeba czekać za długo aby oczyszczacz sprawnie poradził sobie z powietrzem w naszych salkach. Dodatkowa laurka dla wbudowanego nawilżacza powietrza ;). Minusów jak na razie brak. Rodzice i my jesteśmy zadowoleni ;)

2 lutego 2018

Mam ten oczyszczacz od miesiąca, pracuje bez zarzutu - czuję wyraźną poprawę w jakości powietrza, w tym miesiącu nie dostałam żadnego kataru ani zapalenia spojówek, a jestem strasznym alergikiem... Przed zakupem tego modelu oglądałam inny znany oczyszczacz u koleżanki i powiem tak: jeśli ktoś chce zapłacić za markę i reklamę to kupi tamten. A jeśli komuś zależy na dobrym oczyszczaniu powietrza bez przepłacania to powinien rozważyć Warmteca. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował, fajnie ze sklep oferuje też filtry do oczyszczacza .

6 marca 2018

Polecam!!! bardzo wydajne i estetyczne urządzenie. W trybie nocnym nie słychać nic i śpimy idealnie :). Posiada również timer dzięki czemu nie muszę pamiętać o wyłączeniu przed wyjściem z domu. Cenowo i w eksploatacji wychodzi dużo mniej niż droższe odpowiedniki z reklam. Pilot pozwala zaoszczędzić czas na łóżku:).

8 marca 2018

Jestem zadowolony z zakupu AP-350W, urządzenie szybko reaguje na unoszący się kurz a także na zapachy z kuchni. Nawilżanie działa w małym zakresie ale ponad 45% na moim higrometrze więc nie jest źle, wodę uzupełniam jeden raz na dobę. Przy pracy na większym zakresie prędkości woda zużywa się szybciej z uwagi na pracujący wentylator. Zmierzyłem pobór mocy i minimalnie jest to około 7 watów bez UV a z UV 12 watów, maksymalnie podczas pracy oczyszczacz pobiera około 50 watów. W nocy bardzo cicha praca w pozycji sleep, w dzień zależnie od warunków praca w automacie daje różny poziom szumu ale najczęściej niesłyszalny. Fajne urządzenie, demonstrowałem znajomym, wystarczyło kilka razy potrzepać poduszkę i od razu reakcja urządzenia...zwiększone obroty i zmiana koloru do nawet czerwonego. To tyle moich pierwszych doświadczeń z używania tego sprzętu. Jedyną małą niedogodnością jest konstrukcja ruchomej kratki wylotu czystego powietrza. Mogłoby być to tak skonstruowane aby powietrze leciało też jeszcze bardziej do przodu. Teraz wylatuje ono na ścianę w tył i do góry na sufit a mogłoby jeszcze kierować się w głąb pokoju do przodu. Dziękuję, pozdrawiam i polecam wszystkim przyszłym użytkownikom

18 maja 2018

Zakupiliśmy go głównie z powodu tanich zamiennych filtrów i to był bardzo dobry wybór, fajna jakość za rozsądną cenę. U nas sprawdził się w 100%!

Produkty

do góry
Porównaj Przejdź do porównywarki

Filmy

 

Oczyszczacz powietrza warmtec AP350W - prezentacja skuteczności

 

 

Do pobrania

 
Instrukcja obsługi - Oczyszczacz powietrza WARMTEC AP350W

INSTRUKCJA OCZYSZCZACZA

Instrukcja obsługi do oczyszczacza powietrza WARMTEC AP350W.

Pobierz

 
Katalog produktów firmy WARMTEC

KATALOG

Katalog produktów firmy WARMTEC. Producenta elektrycznych urządzeń grzewczych.

Pobierz

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl