Kup na raty łatwe do wpłaty.

Zapytaj o produkt
m
m
Najchętniej kupowane
THERMOPANEL - płyta izolacyjna - gr. 10mm
THERMOPANEL - płyta izolacyjna - gr. 10mm
59,00 zł 48,80 zł
szt.
Regulator temperatury T510 - dwuczujnikowy, programowalny
Regulator temperatury T510 - dwuczujnikowy, programowalny
199,00 zł 179,00 zł
szt.
Taśma samoprzylepna ALU - metalizowana 50m
Taśma samoprzylepna ALU - metalizowana 50m
25,00 zł 15,00 zł
szt.
Regulator temperatury Warmtec T73 - podłogowy
Regulator temperatury Warmtec T73 - podłogowy
129,00 zł 89,00 zł
szt.
Akcesoria montażowe - komplet
Akcesoria montażowe - komplet
30,00 zł
szt.
Regulator temperatury ES-10D
Regulator temperatury ES-10D
166,00 zł
szt.
Sonda
Co miałoby dla Ciebie największe znaczenie przy zakupie/dostawie dużego produktu?

Oczyszczacz powietrza 7 etapów - WARMTEC AP168W- do 60m2 + wyświetlacz

Kod produktu: AP168W
Dostępność: jest w magazynie
Wysyłka: 24 godziny
Oczyszczacz powietrza 7 etapów - WARMTEC AP168W- do 60m2 + wyświetlacz
 • promocja
Cena brutto: 1 599,00 zł 1 799,00 zł 1599.00
Cena netto: 1 462,60 zł 1 300,00 zł
Cena katalogowa: 1 799,00 zł

Oszczędzasz: 200,00 zł

Chcesz się dowiedzieć więcej o Tym produkcie lub wynegocjować większy rabat?

Zadzwoń: (84) 535 90 00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Oczyszczacz powietrza AP168W w wydajny sposób poprawi jakość powietrza w Twoim otoczeniu. Urządzenie jest odpowiedzią na dolegliwości alergików, astmatyków i palaczy - likwiduje źródło dyskomfortu, jakim są m.in. szkodliwe związki, alergeny i przykre zapachy.

Oczyszczacz powietrza AP168 coraz częściej jest stosowany w celach profilaktycznych: wynika to z bardzo dużego zanieczyszczenia powietrza, które przedostaje się do naszych domów przez otwarte drzwi, okna i wentylację.  Dzięki 7 etapom oczyszczania urządzenie skutecznie usuwa z powietrza kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, szkodliwe związki chemiczne czy smog ze skutecznością bliską 99,97%.

Zalety oczyszczacza WARMTEC AP168W:

 • 7-stopniowy proces uzdatniania powietrza,
 • skuteczność oczyszczania: 99,97%
 • filtr HEPA H13
 • funkcja jonizacji powietrza,
 • lampa UV,
 • wyświetlacz stężenia PM2,5,
 • dotykowy panel sterujący,
 • wskaźnik wymiany filtrów,
 • czujnik przechyłu,
 • pilot zdalnego sterowania.

WARTO WIEDZIEĆ! Istnieją dwie klasy filtrów HEPA: H13 i H14. W oczyszczaczach Warmtec zostały zastosowane filtry HEPA H13. Wszystkie filtry poniżej klasy H13 są filtrami EPA. Filtr klasy H13 zatrzymuje cząstki tj. grzyby, roztocza, pyłki i bakterie. Co ważne, filtrów HEPA nie można w żaden sposób czyścić, ani przez płukanie ani przez odkurzanie.

Gdzie stosować oczyszczacz powietrza AP168W?

Urządzenie jest efektywne w pomieszczeniach do 60 m2.  Stosowany w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, miejscach pracy, oraz innych pomieszczeniach zamkniętych. Działanie oczyszczacza wydajnie zwiększa komfort pracy i nauki. AP168W sprawdza się w przedszkolach i żłobkach, ponieważ posiada czujnik przechyłu wyłączający urządzenie przy upadku. Stosowanie oczyszczacza w placówkach tj. przedszkola i żłobki minimalizuje rozprzestrzeniania się chorób i chroni delikatny układ oddechowy dziecka, który dużo łatwiej pochłania szkodliwe substancje niż organizm dorosłego człowieka.   

AP168W - 7 stopni oczyszczania

  

Funkcje dostępne na dotykowym panelu sterującym:

Oczyszczacz AP168W
 • aktualne stężenie pyłu PM2,5 w uq/m3
 • 3 stopniowy, kolorymetryczny wskaźnik jakości powietrza,
 • timer pozwalający na ustawienie urządzenia tak aby pracowało przez zadany okres czasu (1, 2, 4, 8h),
 • 4-stopniowa regulacja prędkości wentylatora,
 • 3 tryby pracy:
  • tryb manualny - ręcznie wybieramy prędkość pracy wentylatora,
  • tryb automatyczny - oczyszczacz sam dobiera prędkość wentylatora w zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza,
  • tryb snu - prędkość wentylatora jest ograniczona aby zminimalizować poziom dźwięku urządzenia, a podświetlenie panela sterującego zostaje wyłączone aby zapewnić spokojny sen.
 

Produkt z Atestem
 

 

Produkt z atestem PZH

Urządzenie posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, który daje gwarancję tego, że oczyszczacz Warmtec jest bezpieczny dla zdrowia jego użytkowników. 

Zobacz Atest PZH


Oczyszczacz AP168W

7-stopniowa technologia uzdatniania powietrza

1. Filtr wstępny zatrzymuje na swojej powierzchni większe zanieczyszczenia tj. kurz, włosy i sierść , przez co przedłuża żywotność filtra HEPA. Filtr wstępny można płukać lub odkurzać - nie trzeba go wymieniać, co wydatnie obniża koszty eksploatacji sprzętu.

 

2. Filtr HEPA H13 zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 µm. Większość bakterii ma rozmiary między 0,35-10 µm, więc filtr HEPA skutecznie je wychwytuje. H13 zatrzymuje też roztocza, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek niewidocznych gołym okiem.

AP168W - 7 stopni oczyszczania

3. Filtr węgla aktywnego z sypkim złożem jest jednym z najwydajniejszych filtrów węglowych dostępnych na rynku. Wynika to z dużej ilości surowca zastosowanego w filtrze. Mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne (np. formaldehyd), metale ciężkie zawieszone w powietrzu oraz niektóre gazy. Filtr węgla aktywnego eliminuje też nieprzyjemne zapachy (w tym dym papierosowy).

4. Sito molekularne inaczej filtr zeolitowy, wchodzi w skład kasety filtracyjnej (razem z filtrem węglowym i filtrem katalitycznym). Podobnie jak filtr węglowy, materiał użyty do sita molekularnego posiada dużą ilość mikroporów, lecz o innej wielkości niż węgiel aktywny, przez co wyłapuje cząstki, które nie zatrzymały się na wcześniejszym filtrze węgla aktywnego.

5. Filtr fotokatalityczny to gąbka pokryta trwale rozdrobionym ditlenkiem tytanu, którego zadaniem jest przyspieszenie reakcji chemicznych. Pod wpływem lampy UV na powierzchni filtra pojawiają się wolne rodniki -02 oraz grupa hudroksylowa -OH, które są bardzo aktywne chemicznie - redukują i utleniają lotne substancje organiczne, tłuszcze, oleje, spaliny. Dwutlenek tytanu jest nietoksyczny i nie bierze udziału w procesie katalizy.

6. Filtr UV, a dokładniej lampa ultrafioletowa niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach. Światło UVC o długości fali 254 nm, które stosuje producent Warmtec, ma najsilniejsze oddziaływanie na organizmy żywe, przez co skutecznie niszczy bakterie i wirusy.

7. Jonizator powietrza, generuje jony ujemne, które znane są również jako "witaminy w powietrzu". Odświeżają powietrze, poprawiają samopoczucie oraz pozytywnie wpływają na zdrowie. Ponadto jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe aglomeraty, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się. Jonizator w oczyszczaczu AP168W dystrybuuje 10 mln cząsteczek na każdy cm3 .

UWAGA: Funkcja jonizacji oraz lampa UV są niezależne od procesu oczyszczania i można je wyłączyć.

WAŻNE! Bezpośrednia ekspozycja na światło UVC negatywnie wpływa także na ludzki organizm, jednak w oczyszczaczach Warmtec lampa została umiejscowiona w środku urządzenia tak, że nie ma możliwości, aby światło lampy bezpośrednio padało na użytkowników. Dodatkowo zostały zastosowane zabezpieczenia uniemożliwiające włączenie oczyszczacza bez założonej obudowy chroniącej przed światłem UV. 

Dodatkowe zalety:

 • obudowa z wysokiej jakości tworzywa,
 • niski koszt wymiany filtrów,
 • żywotność filtrów ok. 3000h,
 • wysoko efektywny, energooszczędny silnik,
 • czujnik wyprodukowany przez General Electric,
 • 36-miesięczna gwarancja producenta.

Sprawdź skuteczność oczyszczania Warmtec AP168W

Tabela porównawcza - Oczyszczacze powietrza Warmtec


Specyfikacja

model AP168W
zasilanie ~230
zużycie energii 45 W
powierzchnia oczyszczania do 60 m²
rodzaj czujnika GE USA
ilość etapów poprawy jakości powietrza 7
filtr wstępny tak
filtr HEPA tak
filtr węgla aktywowanego tak
filtr katalityczny tak
lampa UV tak
jonizator tak
nawilżanie powietrza nie
wydajność maksymalna 300 m³/h
wydajność jonizatora 10 mln/cm³
usuwanie pm 2,5 99,9%
usuwanie formaldehydu 96,2%
usuwanie drobnoustrojów 97,6%
regulacja pracy wentylatora 4-stopniowa
min. poziom głośności (w trybie uśpienia) 30 dB
max. poziom głośności: 58 dB
wymiary (szer. x wys. x gł.) 32,9 x 56,9 x 20,5 cm
pilot w zestawie tak
waga 6,5 kg
gwarancja 36 miesięcy

Opinie (9)

28 kwietnia 2017

super sprawa dla alergików, od kiedy go mam w domu jest mniej kurzu, pyłu i lepiej się oddycha. jestem bardzo zadowolona.

30 października 2017

Urządzenie sprawdza się idealnie, czuć że powietrze jest inne, decydująca była niska cena wymiennych filtrów. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona.

1 listopada 2017

Profesjonalna obsługa. Paczka przyszła szybko, wszystko było zgodne z opisem. Oczyszczacz zakupiony dla dziecka które ma problemy pulmonologiczne. Polecam Wiktoria

15 stycznia 2018

Trochę poszukałem w ofertach oczyszczaczy, a jest ich sporo na naszym rynku. AP168W ma dobry stosunek jakości do ceny. Pod uwagę brałem także koszty filtrów które u konkurencji są bajońsko drogie. Tutaj, za filrt HEPA H13 płacimy niecałe 70 pln. A trzeba brać pod uwagę wymianę raz na rok. Sam oczyszczacz prezentuje się dobrze jakościowo. Polecam

8 lutego 2018

Dobry oczyszczacz, za tą cenę dostajemy 7 stopni filtracji, u innych producentów jest to zwykle 5-6 stopni + wyświetlacz jakości powietrza to coś na czym najbardziej mi zależało. Głośność w trybie auto (z którego korzystam) zmienia się co jakiś czas - raz jest nieco głośniej, raz ciszej w zależności od tego jakie powietrze mam w danej chwili w mieszkaniu. Ciekawi mnie tylko jak długo wytrzymają filtry (kupiłam oczyszczacz w grudniu).

15 lutego 2018

To mój drugi oczyszczacz, wcześniejszy (inny producent) kupiłem bez zastanowienia "bo tani" i nie byłem zadowolony. Tym razem poszperałem trochę w necie, zadzwoniłem do konsultanta, opowiedziałem czego oczekuję od urządzenia i polecono mi własnie ten. Pierwsze wrażenia pozytywne, porządne wykonanie, jakość wyświetlacza bez zarzutu - wyświetla PM2,5, jakość powietrza pokazuje kolorami, szkoda że nie pokazuje innych zanieczyszczeń. Panel sterowania czytelny, miło że jest pilot. Po tygodniu używania filtry były juz lekko zapylone, znaczy że działa. W poprzednim filtr był czysty ponad miesiąc i mialem wrazenie ze powietrze tylko przelatuje przez kratke. Pytanie do sklepu: czy te filtry można jakoś wyczyścić zeby dłuzej posłużyły? czy trzeba je wymienic?

13 marca 2018

Panie Kamilu, w oczyszczaczu AP168W mamy dwa rodzaje filtrów: - filtr wstępny, który rzeczywiście można czyścić, - oraz filtry HEPA i kasetę filtracyjną z filtrem węglowym, fotokatalitycznym i sitem molekularnym., które należy regularnie wymieniać (producent zaleca wymianę filtrów raz do roku).

6 czerwca 2018

Witam, właśnie zakupiłem u Państwa Warmtec AP168W. Wczoraj dojechał i chyba działa. Nie rozumiem wskazań na wyświetlaczu. Stosuję program AUTO z właczonymi wszystkimi filtrami i raz wskazuje PM 2,5 w jednej chwili 09 a następnie 16 i 21...Czy tak to urządzenie powinno wskazywać? Dlaczego nie ma w instrukcji opisu takich wskazań....proszę o odpowiedź.pozdrawiam.

8 czerwca 2018

Panie Robercie, wartości przytoczone przez Pana to poziom zanieczyszczenia powietrza PM 2,5 mierzony przez czujnik monitorujący. Producent w nowych instrukcjach umieścił stosowną informację. Instrukcja dostępna jest w zakładce do pobrania na naszej stronie oraz oczywiście stronie producenta.

Produkty

do góry
Porównaj Przejdź do porównywarki

Filmy

 

Oczyszczacz powietrza warmtec AP168W - prezentacja skuteczności poprawy jakości powietrza

Do pobrania

 
Instrukcja obsługi - Oczyszczacz powietrza WARMTEC AP168W

INSTRUKCJA OCZYSZCZACZA

Instrukcja obsługi do oczyszczacza powietrza WARMTEC AP168W.

Pobierz

 
Katalog produktów firmy WARMTEC

KATALOG

Katalog produktów firmy WARMTEC. Producenta elektrycznych urządzeń grzewczych.

Pobierz

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl