Kategorie
Chmura tagów
Mamy to! Gazela Biznesu 2017 dla emultimax.pl
Mamy to! Gazela Biznesu 2017 dla emultimax.pl

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą Gazela Biznesu 2017. Nagroda corocznie przyznawana jest najprężniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce z podziałem na poszczególne województwa. Emultimax.pl znalazł się na 16. pozycji w rankingu woj. lubelskiego (na 168 wyróżnionych firm). To dla nas ogromny sukces - zwłaszcza, że pojawiliśmy się w rankingu po raz pierwszy i to od razu na tak wysokiej pozycji!

Ranking prowadzony dziennik gospodarczy Puls Biznesu jest jednym z bardziej obiektywnych podsumowań działalności m-ś firm w Polsce. Jednym z kryteriów kwalifikujących firmę do udziału, jest - tuż obok pozytywnej sytuacji finansowej firmy na przestrzeni 3 ostatnich lat - jej wiarygodność i nieposzlakowana opinia. I tutaj po raz kolejny potwierdza się, że ten jak i inne nasze sukcesy nie byłyby możliwe bez Państwa. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli i mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę. 

Gala rozdania nagród odbyła się w 17 stycznia br. Lublinie. Poniżej przesyłamy krótką fotorelację z tego wydarzenia:

 

firma Emultimax firma Emultimax firma Emultimax firma Emultimax

firma Emultimax firma Emultimax firma Emultimax firma Emultimax

 

 


2000 pozytywnych opini w Opineo.pl

Kolejne milenium czyli 2000 pozytywnych opini w Opineo.pl

Tym razem na naszym firmowym blogu postanowiliśmy podzielić się z naszymi klientami radosną informacją. Kolejne milenium nastało także i u nas! Dzięki Państwa aktywności, przekraczamy okrągłe 2000 opinii w serwisie Opineo.pl.


Czytaj dalej...

Targi ehandel WARSZAWA 2016

Targi ehandel WARSZAWA 2016

W dniu 9 listopada w Warszawie odbyły się XI targi eHandlu. Impreza miała na celu prezentację rozwiązań e-commerce i była skierowana głównie do przedstawicieli sklepów internetowych oraz firm oferujących usługi i produkty dla rynku sklepów internetowych.

Czytaj dalej...

Emultimax wspiera projekty AGH

Emultimax wspiera projekty AGH

Pomagamy w różnych sytuacjach i taka miała miejsce tym razem. Jakiś czas temu z nietypową prośbą zwrócił się do nas pracownik katedry Przemysłowych Systemów Sterowania AGH z Krakowa.Czytaj dalej...

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl