Chmura tagów

Klimatyzator Warmtec KP35W zapewnia chłód bez uciążliwego montażu

Kup na raty łatwe do wpłaty.

Nowe grzejniki konwektorowe EWR/EWH od Warmtec-a

Od tego tygodnia można już zakupić długo oczekiwane nowe grzejniki od Warmtec-a. Producent wprowadził do sprzedaży dwa nowe modele grzejników konwektorowych: EWH i EWR o mocy 2000W.

Grzejnik EWH-2000W zastąpił dotychczas sprzedawany  EWH-1800W, który był lubiany i ceniony przez klientów. Oprócz zwiększenia mocy, postawiono na atrakcyjny wygląd. Grzejniki z serii EWH to ekonomiczna seria przenośnych konwektorów idealnie nadających się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych.

Elementem grzewczym konwektora przenośnego EWH jest grzałka grzebieniowa. Natomiast płynnie regulowany, bimetaliczny termostat umożliwia regulację temperatury pomieszczenia od +8°C do +35°C. Grzejnik posiada funkcję antyzamarzaniową, która to pozwala na zabezpieczenie pomieszczeń przed przed zbyt niskimi temperaturami, dzięki czemu całkowicie eliminujemy ryzyko pękania instalacji wodnych, instalacji CO etc. bez konieczności spuszczania z niej wody.

Grzejnik konwektorowy WARMTEC EWH-2000W

Grzejnik elektryczny WARMTEC EWH-2000W
Grzejniki konwektorowe EWH – 2000W to ekonomiczna seria przenośnych konwektorów firmy Warmtec® idealnie nadających się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

Zobacz

Grzejnik elektryczny WARMTEC EWR-2000W z WiFi

Grzejnik elektryczny WARMTEC EWR-2000W z WiFi
Elektryczny grzejnik konwektorowy EWR – 2000W z funkcją WiFi. Wyposażony w funkcję zdalnego sterowania za pomocą smartfonu lub tabletu z systemem Android lub iOS. EWR to profesjonalna seria grzejników konwektorowych firmy Warmtec®.

Zobacz


O krok dalej producent poszedł w przypadku bardzo zaawansowanej konstrukcji jaką jest elektryczny grzejnik konwektorowy EWR – 2000W z funkcją WiFi. Wyposażony w funkcję zdalnego sterowania za pomocą smartfonu lub tabletu z systemem Android lub iOS. EWR to profesjonalna seria grzejników konwektorowych firmy Warmtec® z podwyższonym stopniem ochrony IPX4, która pozwala na zastosowanie grzejnika również w łazienkach.

Elementem grzewczym konwektora EWR jest grzałka niskotemperaturowa, która eliminuje zjawisko "przypalania" kurzu. Natomiast płynnie regulowany, elektroniczny termostat umożliwia precyzyjną regulację temperatury pomieszczenia w zakresie od +15°C do +35°C.


Piece akumulacyjne jako nowoczesne ogrzewanie

Piece akumulacyjne jako nowoczesne ogrzewanie elektryczne

Piece akumulacyjne to nowoczesne urządzenie grzewcze zaprojektowane z myślą o energooszczędnym ogrzewaniu, które pozwalają na niemal bezobsługową pracę. Jest to jeden z najważniejszy argumentów w podjęciu decyzji o zakupie.

Czytaj dalej...

Promienniki podczerwieni Dimplex serii BS i QXD

Promienniki podczerwieni Dimplex serii BS i QXD

Do oferty naszego sklepu dołączyły promienniki podczerwieni marki Dimplex. W ofercie producenta znajdują się dwa rodzaje promienników: kwarcowe oraz halogenowe. Promienniki podczerwieni stosuje się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe ciepło...

Czytaj dalej...

Kurtyny powietrzne z nagrzewnicą od WARMTEC

Kurtyny powietrzne z nagrzewnicą od WARMTEC-a

W naszym sklepie posiadamy obecnie już wszystkie dostępne modele kurtyn powietrznych marki WARMTEC. Modele WRS, WRM+ oraz WRMS+ są profesjonalnymi urządzeniami zapewniającymi silny strumień powietrza, pozwalający wytworzyć skuteczną barierę .

Czytaj dalej...

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl