Kategorie
Chmura tagów

Raty RRSO 0% w 15 minut

Praca w Emultimax - Graphic Designer (Zamość) 0
Praca w Emultimax - Graphic Designer (Zamość)

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko: "Graphic Designer".
Miejsce pracy: Zamość

Opis

MultiMax jest stabilną firmą z 15-letnią tradycją. Specjalizujemy się w sprzedaży internetowej elektrycznych technologii grzewczych, klimatyzacji i wentylacji. Przez ten okres ugruntowaliśmy naszą pozycję w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych firm w branży. Od 2017 roku, cyklicznie zdobywamy tytuł “Gazeli Biznesu” w kategorii e-commerce woj. lubelskiego, przyznawaną najprężniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce.

Regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, zdobywamy kolejne uprawnienia i poszerzamy swoje kwalifikacje. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy swoją działalność o produkcję autorskich obudów kominkowych.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie materiałów marketingowych do druku, projektów graficznych typu katalogi firmowe, ulotki, plakaty, wizytówki, logotypy, elementy brandingu i inne.
  • Projektowaniu materiałów wielkoformatowych typu banery, grafika okienna, kasetony, rollapy.
  • Projektowanie koncepcji graficznych dla nowych linii produktów, rebranding już istniejących.
  • Opakowania, instrukcje, etykiety.
  • Dbanie o zgodność grafik z identyfikacją wizualną marki.
  • Współpracą z drukarniami i podwykonawcami, przygotowywanie plików do druku ( z zachowaniem wytycznych ).
  • Podstawowa znajomość tematyki kampanii digital marketingowych w zakresie: Content Marketing, SEO, Social Media Marketing, Digital Display Advertising, E-mail Marketing.
  • Projektowanie identyfikacji wizualnych na potrzeby e-commerce ( tworzenie reklamy internetowej m.in. banery, bannery GDN, infografiki ).
  • Projektowaniu i tworzenie materiałów graficznych na potrzeby Social Media.
  • Wsparcie graficzne dla pozostałych działów w firmie.

Mile widziane:

  • umiejętność montażu video na potrzeby Social Mediów,
  • fotografia produktowa - obróbka graficzna zdjęć,
  • umiejętność tworzenia wizualizacji 3D ( blender, sketchup ),
  • znajomość html, css oraz cms np. Wordpress, Joomla.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub szerokiego portfolio.
  • Obsługi dowolnych programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Lightroom, AI, CorelDRAW itp.).
  • Podstawowej obsługi CSS/HTML (mile widziane: Joomla, Wordpress, Prestashop).
  • Poczucia estetyki i wrażliwości na szczegóły.
  • Znajomości aktualnych trendów w szeroko pojętej dziedzinie grafiki użytkowej.
  • Kreatywności i twórczego podejścia do nowo realizowanych projektów.
  • Samodzielności w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych.
  • Dokładności oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Chęci doskonalenia swoich umiejętności.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wsparcie merytoryczne, współpracę oraz dobrą atmosferę,
  • pracę w dogodnej lokalizacji miasta,
  • szkolenia wstępne i rozwojowe,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • partnerskie traktowanie w miłej atmosferze,
  • spotkania integracyjne,
  • dobrą kawę.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres: marketing@emultimax.pl

Prosimy także o dodanie w nazwie pliku z CV imienia i nazwiska. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 10 marca 2021. Uwaga – będziemy skontaktować się z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Komentarze do wpisu (0)

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl