Kategorie
Chmura tagów

Raty RRSO 0% w 15 minut

Czas na zmiany. 0
Czas na zmiany.

Od 2004 roku nasza firma stale rozwija się i rozrasta. Od tego czasu nasze logo i wizerunek przechodziły niewielkie modyfikacje. Obecna zmiana jest dużą zmianą. Oprócz logo będziemy posługiwać się nową identyfikacją wizualną, która ma na celu wzmocnić nasz wizerunek. Wraz ze zmianą kwestii wizualnych rozpoczynamy działania związane z rozwojem naszych profili w social media i wdrażamy szeroko pojęte działania marketingowe. Niebawem zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności w sklepie internetowym, bo chcemy aby kupowało Ci się lepiej!

Nowym wizerunkiem chcemy podkreślić to, że nasze produkty zapewniają komfort, a dzięki naszej wiedzy klienci dokonują odpowiednich wyborów. Nasi specjaliści ds. sprzedaży to ludzie, którzy mają szeroką wiedzę na temat urządzeń elektrycznych, które posiadamy w ofercie, a w sprzedaży kierują się komfortem klienta. Stąd też claim “Nasza wiedza. Twój komfort.” 

Jesteśmy pewni, że to zmiana na lepsze. Mamy nadzieję, że szybko oswoisz się z naszym nowym wizerunkiem i polubisz go tak jak my!

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl