Kategorie
Chmura tagów

Raty RRSO 0% w 15 minut

Multimax z certyfikatem od Dimplexa 0
Multimax z certyfikatem od Dimplexa

Po raz kolejny zostaliśmy docenieni. Tym razem przez jednego z największych producentów urządzeń elektrycznych, firmę Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Przypominamy że nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem w regionie tego renomowanego producenta.

Podczas ostatniej roboczej wizyty naszego kierownictwa, zostaliśmy uraczeni nie tylko gościnnością zacnych gospodarzy. Na ręce prezesa Emultimax przekazano certyfikat autoryzacji partnera handlowego dla elektrycznych urządzeń grzewczych. Odrębny certyfikat partnera handlowego otrzymaliśmy także na kominki elektryczne Dimplex.

W uzasadnieniu napisano:
Przygotowanie teoretyczne i praktyczne dowodzą wysokiej klasy wiedzy, a także satysfakcjonującego przygotowania w zakresie doboru, sprzedaży oraz montażu elektrycznych urządzeń grzewczych oraz kominków elektrycznych Dimplex.

I tu prosimy o fanfary oraz werble.

Dyplom uznania za największą sprzedaż kominków elektrycznych Dimplex w 2015/2016

W uzasadnieniu napisano:
Wyróżnienie dla wzorowego Autoryzowanego Partnera Handlowego Glen Dimplex Polska Sp. Z.o.o. Niniejszy dyplom potwierdza wysoką wiedzę, wzorowe przygotowanie w zakresie doboru, sprzedaży oraz montażu urządzeń, a także zaangażowanie w promocję marki Dimplex.

Historia naszej współpracy z firmą Dimplex nie jest długa, za to owocna i perspektywiczna. Wiążemy duże nadzieje na kontynuację współpracy w kolejnych latach. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność że firma Emultimax spełnia wysokie standardy firmy Dimplex.


Pomoc dla Leonka - 1% ratuje życie

Pomoc dla Leonka - 1% ratuje życie

Leon jest jedynakiem, prawdziwym oczkiem w głowie rodziców. Jest niezwykle ciekawym świata dzieckiem, interesuje się wszystkim co go otacza. Uwielbia zabawy z rodzicami, wszelkie podskoki i łaskotki.

Czytaj dalej...

Certyfikat Blaupunkt dla Multimax

Certyfikat Blaupunkt dla Multimax

Z radością informujemy, że nasz sklep otrzymał certyfikat autoryzacji cenionej na całym świecie marki Blaupunkt. Tym samym staliśmy się oficjalnym dystrybutorem klimatyzatorów z “niebieską kropką”.

Czytaj dalej...

Konkurs fotograficzny - ŚWIAT INNOWACYJNYCH KOMINKÓW

Konkurs fotograficzny - ŚWIAT INNOWACYJNYCH KOMINKÓW

Nic nie dorówna atmosferze tworzonej przez elegancki kominek. Poczucie przytulności i komfortu, a także niepowtarzalny blask paleniska czynią je wyjątkowym elementem każdego pomieszczenia.

Czytaj dalej...

Komentarze do wpisu (0)

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl