Kategorie
Chmura tagów

Raty RRSO 0% w 15 minut

Konkurs fotograficzny - ŚWIAT INNOWACYJNYCH KOMINKÓW 0
Konkurs fotograficzny - ŚWIAT INNOWACYJNYCH KOMINKÓW

Nic nie dorówna atmosferze tworzonej przez elegancki kominek. Poczucie przytulności i komfortu, a także niepowtarzalny blask paleniska czynią je wyjątkowym elementem każdego pomieszczenia.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak kominek elektryczny odmienił Państwa domowe wnętrze. Dlatego chcemy aby także Państwo, mieli możliwość pochwalenia się własną aranżacją z kominkiem w tle. W tym celu udostępniamy nasz fanpage z zamiarem przeprowadzenia konkursu fotograficznego o nazwie "Świat innowacyjnych kominków"

Nagrodą główną jest grzejnik elektryczny, niemieckiej marki EWT CERAMIC C120LCD o mocy 2000W oraz dodatkowo gadżety marki WARMTEC.

Konkurs trwa od 16 grudnia 2014 do 14 lutego 2015.

ZASADY KONKURSU
1. Zadaniem Uczestnika konkursu, jest wykonanie oraz przesłanie do organizatora zdjęcia  (lub kilku zdjęć) zakupionego kominka na tle domowej aranżacji.

2. Zgłoszenie do udziału w konkursie następuje poprzez przesłanie wiadomości e-mail o treści "Świat innowacyjnych kominków” z dołączonym załącznikiem w postaci plików jpg (zdjęć dobrej jakości) zawierających aranżacje kominków na adres konkurs@emultimax.pl.

3. Zdjęcia nadsyłane przez Uczestników będą prezentowane na naszym fanpage emultimax.pl
w osobnej galerii.


Warunkiem udziału w konkursie, jest posiadanie kominka elektrycznego marki Dimplex zakupionego u Organizatora. Dokonanie zakupu jest możliwe poprzez Sklep Internetowy www.emultimax.pl lub poprzez dowolną platformę sprzedażową udostępnianą przez Organizatora w internecie(np. allegro, olx.pl), a także telefonicznie lub w siedzibie Organizatora.

Biorąc udział w konkursie, Uczestnik wyraża zgodę na akceptację regulaminu znajdującym się na stronie emultimax.pl pod linkiem
www.emultimax.pl/images/Regulamin-Kominki.pdf

Serdecznie zapraszamy udziału w zabawie.

Multimax

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl