Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska i przestrzeganie zasad prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym to dla nas priorytet.

Firma Multimax zapewnia bezpłatny odbiór zużytego sprzętu w siedzibie firmy – według zasady „jeden za jeden”, np. suszarka do włosów za suszarkę do włosów.
Ponadto zapewniamy możliwość bezpłatnego pozostawienia w sklepie Multimax zużytego sprzętu, którego żaden z wymiarów nie przekracza 25 cm - bez konieczności zakupu nowego sprzętu.

Zużyty sprzęt można również pozostawić w punktach odbioru zorganizowanych przez gminę – wykaz punktów dostępny jest na stronie internetowej urzędu gminy.

 

Informacja o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym

 1. Nie należy umieszczać zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (dalej: zużytego sprzętu) łącznie z innymi odpadami.
 2. Posiadacz zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych jest obowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub podmiotowi uprawnionemu do zbierania zużytego sprzętu.
 3. Sprzedawca obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany – zużyty sprzęt Sprzedawca przyjmuje pod adresem:
  • Peowiaków 9, 22-400 Zamość
  • Trakt Lubelski 393a, 04-667 Warszawa
  • Galeria Solvay Park, Zakopiańska 105, 30-418 Kraków
  • Biskupa Józefa Pelczara 6, 35-312 Rzeszów
  • Budowlanych 17L, 80-298 Gdańsk
  • Rzemieślnicza 89, 62-081 Baranowo - Poznań

 4. Sprzedawca, dostarczając Klientowi sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony. Chęć przekazania Sprzedawcy zużytego sprzętu w w/w przypadku proszę zgłaszać na przykład w następujący sposób: mailowo na adres biuro@emultimax.pl lub telefonicznie pod numerem (84)535 9000.
 5. Sprzedawca prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych. zużyty sprzęt Sprzedawca przyjmuje pod adresem:
  • Peowiaków 9, 22-400 Zamość
  • Trakt Lubelski 393a, 04-667 Warszawa
  • Galeria Solvay Park, Zakopiańska 105, 30-418 Kraków
  • Biskupa Józefa Pelczara 6, 35-312 Rzeszów
  • Budowlanych 17L, 80-298 Gdańsk
  • Rzemieślnicza 89, 62-081 Baranowo - Poznań

 

Punkty zbierania zużytego sprzętu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej:

http://www.rzseie.gios.gov.pl/

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl