Transport

Koszt dostawy jest zależny od wartości zamówienia.

wartość zamówienia płatność przelewem płatność za pobraniem
do 99,99zł 10zł 10zł
od 100zł bezpłatnie bezpłatnie

Paczkomaty InPost

Bardzo wygodna forma transportu dla osób, które często przebywają poza domem i sami chcą zdecydować kiedy odebrać przesyłkę. W momencie składania zamówienia wystarczy wskazać paczkomat, do którego mamy wysłać zamówiony towar. Odbiór przesyłki możliwy jest 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Przesyłkę odbierzesz dokładnie wtedy kiedy będziesz mógł.

O czym należy pamiętać?
Ta forma transportu możliwa jest tylko dla mniejszych przedmiotów. Maksymalna waga przesyłki to 25kg, a jej wymiary to 41x38x64cm. Czas dostawy towaru do wybranego paczkomatu zwykle wynosi 1-2 dni robocze.


Przesyłka kurierska

Bardzo wygodna forma transportu dla osób, które w ciągu dnia przebywają pod jednym adresem. Kurier w ciągu dnia dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. Kurierem wysyłamy tylko przesyłki o wadze do 30,5kg.

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy przesyłki kurierskiej najczęściej wynosi 1 dzień roboczy, jednak czasami może zdarzyć się opóźnienie. Nie mamy  możliwości określenia konkretnej godziny dostawy. Doręczenia najczęściej są realizowane w godzinach 8-17. Najlepiej podać adres dostawy, pod którym Państwo przebywają w ciągu dnia (np. do pracy) lub adres kogoś z rodziny lub znajomych, kto przebywa w ciągu dnia pod jednym adresem i będzie tak uczynny, aby odebrać Państwa przesyłkę.


Przesyłka paletowa

Forma transportu dla przesyłek o dużych gabarytach lub o dużej wadze, tzn. powyżej 30,5kg (piece akumulacyjne, większość kominków elektrycznych, pompy ciepła, itp.).

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy przesyłki paletowej wynosi od 1 do 3 dni roboczych, choć większość jest dostarczana następnego dnia roboczego po dniu wysyłki. Standardowo palety dostarczane są na zasadach rampa-rampa, oznacza to, że rola dostawcy kończy się w chwili zdjęcia palety z samochodu. Wniesienie do budynku należy zorganizować we własnym zakresie. Kierowca może jedynie przy użyciu wózka paletowego wstawić paletę w ramach poziomu 0 we wskazane przez odbiorcę miejsce.

 

Transport firmowy - basic

Forma transportu dla urządzeń o dużych gabarytach lub o dużej wadze (piece akumulacyjne, większość kominków elektrycznych). Forma transportu firmowego (basic) jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku zamówień o znacznej wartości, jeśli chcieli by Państwo obejrzeć urządzenie przed odbiorem i dokonaniem płatności oraz dla osób starszych. Towar zostanie wysłany naszym transportem firmowym, a kierowca chętnie pomoże przy wniesieniu do mieszkania.

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy towaru naszym transportem wynosi do 3 dni roboczych i jest uzależniony od adresu dostawy. Ta forma transportu jest dodatkowo płatna. Koszt wynosi od 99zł (w zależności od odległości). Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.


Transport firmowy - premium

Forma transportu dla urządzeń o dużych gabarytach lub o dużej wadze (piece akumulacyjne, większość kominków elektrycznych). Forma transportu firmowego (premium) jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku zamówień o znacznej wartości,jeśli chcieli by Państwo obejrzeć urządzenie przed odbiorem i dokonaniem płatności oraz dla osób starszych. Towar zostanie wysłany naszym transportem firmowym, a dodatkowo w ramach usługi premium nasi pracownicy wniosą zamówione urządzenie do mieszkania, rozpakują, złożą obudowę (jeśli tego wymaga) i uprzątną zbędne opakowania. Usługa premium nie obejmuje prac elektro-instalacyjnych. 

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy towaru naszym transportem wynosi do 3 dni roboczych i jest uzależniony od adresu dostawy. Ta forma transportu jest dodatkowo płatna. Koszt wynosi od 149zł (w zależności od odległości). Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl