Transport

Koszt dostawy jest zależny od wartości zamówienia oraz wybranej formy transportu. Poniższa tabela przedstawia najtańsze formy transportu, bez usług dodatkowych:

wartość zamówienia płatność przelewem płatność za pobraniem
do 78zł 10zł 10zł
od 79zł bezpłatnie bezpłatnie

Paczkomaty InPost

Bardzo wygodna forma transportu dla osób, które często przebywają poza domem i sami chcą zdecydować kiedy odebrać przesyłkę. W momencie składania zamówienia wystarczy wskazać paczkomat, do którego mamy wysłać zamówiony towar. Odbiór przesyłki możliwy jest 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Przesyłkę odbierzesz dokładnie wtedy kiedy będziesz mógł.

O czym należy pamiętać?
Ta forma transportu możliwa jest tylko dla mniejszych przedmiotów. Maksymalna waga przesyłki to 25kg, a jej wymiary to 41x38x64cm. Czas dostawy towaru do wybranego paczkomatu zwykle wynosi 1-2 dni robocze.


Przesyłka kurierska

Bardzo wygodna forma transportu dla osób, które w ciągu dnia przebywają pod jednym adresem. Kurier w ciągu dnia dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. Kurierem wysyłamy przesyłki o wadze do 40kg, w przypadku przesyłki o wadze powyżej 31,5kg (np. klimatyzator przenośny) kurier nie ma obowiązku wniesienia jej do mieszkania. W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej towar zostanie wysłany kurierem DPD lub UPS - decyzję podejmie pracownik magazynu. W przypadku części towarów mogą Państwo również wybrać wysyłkę konkretnym kurierem (DPD lub UPS) - taka opcja jest dodatkowo płatna (10zł).

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy przesyłki kurierskiej najczęściej wynosi 1 dzień roboczy, jednak czasami może zdarzyć się opóźnienie. Nie mamy  możliwości określenia konkretnej godziny dostawy. Doręczenia najczęściej są realizowane w godzinach 8-17. Najlepiej podać adres dostawy, pod którym Państwo przebywają w ciągu dnia (np. do pracy) lub adres kogoś z rodziny lub znajomych, kto przebywa w ciągu dnia pod jednym adresem i będzie tak uczynny, aby odebrać Państwa przesyłkę.


Przesyłka paletowa

Forma transportu dla przesyłek o dużych gabarytach lub o dużej wadze, tzn. powyżej 30,5kg (piece akumulacyjne, większość kominków elektrycznych, pompy ciepła, itp.).

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy przesyłki paletowej wynosi od 1 do 3 dni roboczych, choć większość jest dostarczana następnego dnia roboczego po dniu wysyłki. Standardowo palety dostarczane są na zasadach rampa-rampa, oznacza to, że rola dostawcy kończy się w chwili zdjęcia palety z samochodu. Wniesienie do budynku należy zorganizować we własnym zakresie. Kierowca może jedynie przy użyciu wózka paletowego wstawić paletę w ramach poziomu 0 we wskazane przez odbiorcę miejsce.

 

BEZPIECZNY transport firmowy emultimax STANDARD z wniesieniem i rozpakowaniem

Forma transportu przewidziana przede wszystkim dla urządzeń o większych gabarytach lub podwyższonym ryzyku uszkodzenia w transporcie kurierskim (kominki elektryczne, piece akumulacyjne, itp.). W przypadku wyboru tej formy transportu zamówione urządzenie zostanie wniesione do Państwa mieszkania, a następnie zostanie w Państwa obecności rozpakowane w celu sprawdzenia czy nie posiada żadnych uszkodzeń.

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy naszym transportem firmowym standardowo wynosi do 14 dni i jest uzależniony od adresu dostawy oraz harmonogramu innych dostaw. Dostawy są realizowane w godzinach 6-22 przez 7 dni w tygodniu, o planowanym terminie dostawy poinformujemy Państwa z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

W przypadku zamówień o wartości poniżej 2000zł ta forma dostawy jest dodatkowo płatna (99zł), jeśli wartość zamówienia przekracza 2000zł dostawa jest bezpłatna.


BEZPIECZNY transport firmowy emultimax PRIORYTET z wniesieniem i rozpakowaniem

Forma transportu przewidziana przede wszystkim dla urządzeń o większych gabarytach lub podwyższonym ryzyku uszkodzenia w transporcie kurierskim (kominki elektryczne, piece akumulacyjne, itp.). W przypadku wyboru tej formy transportu zamówione urządzenie zostanie wniesione do Państwa mieszkania, a następnie zostanie w Państwa obecności rozpakowane w celu sprawdzenia czy nie posiada żadnych uszkodzeń.

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy naszym transportem firmowym standardowo wynosi do 7 dni i jest uzależniony od adresu dostawy oraz harmonogramu innych dostaw. Dostawy są realizowane w godzinach 6-22 przez 7 dni w tygodniu, o planowanym terminie dostawy poinformujemy Państwa z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Ta forma dostawy jest dodatkowo płatna (199zł).


BEZPIECZNY transport firmowy emultimax PREMIUM z wniesieniem, rozpakowaniem i uruchomieniem

Forma transportu przewidziana przede wszystkim dla urządzeń o większych gabarytach lub podwyższonym ryzyku uszkodzenia w transporcie kurierskim (np. kominki elektryczne). W przypadku wyboru tej formy transportu zamówione urządzenie zostanie wniesione do Państwa mieszkania, następnie zostanie w Państwa obecności rozpakowane w celu sprawdzenia czy nie posiada żadnych uszkodzeń. Po rozpakowaniu urządzenie zostanie przygotowane do uruchomienia (jeśli tego wymaga) i następnie uruchomione. 

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy naszym transportem firmowym z usługą wniesienia, rozpakowania i uruchomienia wynosi do 14 dni i jest uzależniony od adresu dostawy oraz harmonogramu innych dostaw. Dostawy są realizowane w godzinach 6-22 przez 7 dni w tygodniu, o planowanym terminie dostawy poinformujemy Państwa z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Ta forma dostawy jest dodatkowo płatna (199zł).

UWAGA:Przygotowanie do uruchomienia (montaż) oraz uruchomienie nie obejmuje urządzeń instalowanych tj. piece akumulacyjne, kurtyny powietrzne, nagrzewnice instalowane, itp. Usługa obejmuje wyłącznie urządzenia podłączane do zasilania za pomocą wtyczki do istniejącego gniazdka.


Same Day Delivery - Warszawa / Kraków

Forma transportu polegająca na dostawie zrealizowanej w dniu zamówienia za pośrednictwem kuriera miejskiego lub naszego transportu firmowego. 

O czym należy pamiętać?
Dostawa tego samego dnia możliwa jest pod warunkiem, że zamawiany towar jest dostępny w magazynie lokalnym, a zamówienie zostanie złożone do godziny 12.00. Dostępność towaru należy potwierdzić przed dokonaniem zamówienia.Ta forma transportu jest dodatkowo płatna. Koszt dostawy Same Day Delivery bez wniesienia wynosi  59zł. Jeśli są Państwo zainteresowani dostawą z wniesieniem prosimy o kontakt.


Wysyłka klimatyzatorów przenośnych

Standardowo klimatyzatory przenośne wysyłane są kurierem UPS lub DTS, ze względu na wagę powyżej 31,5kg kurier nie ma obowiązku wniesienia klimatyzatora do mieszkania. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że dostawca wniesie klimatyzator pod drzwi mieszkania należy wybrać dostawę z wniesieniem, której koszt wynosi 69zł. Dostawa z wniesieniem realizowana jest przez firmę DTS.

O czym należy pamiętać?
W przypadku zamówienia klimatyzatora przenośnego wraz z dodatkowymi akcesoriami (dodatków rura, uszczelka Airstop, rama TermoBlock, itp.) wysyłka może zostać podzielona na więcej niż jedną paczkę i wysłana różnymi kurierami.


Wysyłka ram okiennych TermoBlock PRO

Ramy okienne TermoBlock ze względu na znaczne rozmiary wysyłane są wyłącznie kurierem DPD lub DTS,.

O czym należy pamiętać?
W przypadku zamówienia klimatyzatora przenośnego oraz ramy okiennej TermoBlock wysyłka zostanie zrealizowana w dwóch oddzielnych przesyłkach. Klimatyzator zostanie wysłany kurierem UPS lub DTS niezwłocznie po otrzymaniu płatności lub zamówienia za pobraniem, natomiast rama okienna TermoBlock zostanie wysłana kurierem DPD lub DTS po jej wyprodukowaniu. 

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl