Płatności

Pobranie - zapłata przy odbiorze

Zapłata przy odbiorze - Emultimax

Zapłata za zamawiany towar następuje w momencie dostarczenia towaru. Jest to płatność gotówkowa lub kartą płatniczą przekazywana kurierowi/dostawcy przy odbiorze przesyłki.

Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Płacąc kartą płatniczą, minimalizujesz ryzyko i zwiększasz swoje bezpieczeństwo.

UWAGA! W przypadku przesyłek dostarczanych m.in. przez UPS, płatność kartą nie jest możliwa. Przed otrzymaniem towaru upewnij się, że kurier, który dostarczy twoje zamówienie honoruje płatność kartą. 

 


 

PayU

PayU - płatności online

Przelew bezpośredni (raty, karta kredytowa, płatności elektroniczne). Składając zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję PayU zostaniesz przekierowany na stronę firmy PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę PayU S.A. wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

 • Przelew elektroniczny
 • Karta płatniczaKarty płatnicze - Master Kard, Visa, Visa Elektron
 • Przelew tradycyjny
 • Raty

Raty - Więcej informacji


 

Przelewy24.pl

Przelewy24 - płatności online

Przelew bezpośredni Przelewy24.pl (karta kredytowa, płatności elektroniczne). Składając zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję przelewy24.pl zostaniesz przekierowany na stronę firmy przelewy24.pl - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę przelewy24.pl wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

 • Przelew elektroniczny
 • Karta płatniczaKarty płatnicze - Master Kard, Visa, Visa Elektron
 • Przelew tradycyjny

 

CA Raty - Credit Agricole

CA - Raty RRSO 0%

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

 • wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
 • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
 • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,
 • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
 • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

Obsługujemy także jednoosobowe działalności gospodarcze - osoby fizyczne.

Emultimax Damian Chwiejczak oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Raty - Więcej informacji

 

Formularz odstąpienia od umowy Credit Agricole - Raty

Kupiłeś na raty w CA? - kliknij na formularz zwrotu


 

eRaty - Santander Consumer Bank S.A.

eRaty - raty przez internet

Składając zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję eRaty Santander Consumer Bank S.A., zostaniesz przekierowany na stronę firmy eRaty - systemu bankowego płatnościach ratalnych. Po wypełnieniu potrzebnych danych we wniosku o przyznanie kredytu, rozpocznie się jego weryfikacja. Następnie zwykle w 15 minut zostanie przyznany kredyt. Po potwierdzeniu płatności przez system bankowy wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

Raty - Więcej informacji

 


 

Przelew-przedpłata

Przelew - Emultimax

Bank: | BNP Paribas

Numer konta bankowego: | 24 1600 1462 1862 1486 0000 0001

Po złożeniu zamówienia należy wskazaną kwotę zapłacić na nasz rachunek konta bankowego. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku przelewu z konta innego niż BNP Paribas zwykle płatność jest zaksięgowana następnego dnia roboczego.


 

Odroczony termin płatności - 14 dni

Odroczony termin płatności - 14 dni dla szkół, urzędów

Dla instytucji finansowanych z budżetu państwa (szkoły, urzędy, itp.) realizujemy zamówienia z odroczonym terminem płatności ("na przelew" - 14 dni). Aby zrealizować zamówienie z odroczonym terminem płatności należy przysłać do nas mailem oficjalne zamówienie (najlepiej na druku "firmowym" zamawiającej instytucji), podpisane przez osobę upoważnioną. W takim przypadku dostawa możliwa tylko i wyłącznie na adres zamawiającej instytucji.

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl