Darmowadostawa od 100zł

Bezpieczne zakupyz możliwością darmowego zwrotu

30 dnina odstąpienie od umowy

99%pozytywnych opinii

Sposoby płatności

Przelew-przedpłata

Bank: | Alior Bank S.A. o/Zamość

Numer konta bankowego: | 37 2490 0005 0000 4500 9113 3152

Po złożeniu zamówienia należy wskazaną kwotę zapłacić na nasz rachunek konta bankowego. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku przelewu z konta innego niż Alior Bank S.A. zwykle płatność jest zaksięgowana następnego dnia roboczego.

Zapłata przy odbiorze

Zapłata za zamawiany towar następuje w momencie dostarczenia towaru. Jest to płatność gotówkowa przekazywana kurierowi/dostawcy przy odbiorze przesyłki. 

Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Przelew bezpośredni PayU (raty, karta kredytowa, płatności elektroniczne)

Składając Zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję PayU zostaniesz przekierowany na stronę firmy PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę PayU S.A. wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

Raty - Więcej informacji

Przelew bezpośredni Przelewy24.pl (karta kredytowa, płatności elektroniczne)

Składając Zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję przelewy24.pl zostaniesz przekierowany na stronę firmy przelewy24.pl - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę przelewy24.pl wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

mRaty - system płatności ratalnej on-line.

Składając zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję mRaty, zostaniesz przekierowany na stronę firmy mbank - systemu bankowego płatnościach ratalnych. Po wypełnieniu potrzebnych danych we wniosku o przyznanie kredytu, rozpocznie się jego weryfikacja. Następnie zwykle w ciągu 15min zostanie przyznany kredyt. Po potwierdzeniu płatności przez system bankowy wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

Raty - Więcej informacji

Odroczony termin płatności - 14 dni

Dla instytucji finansowanych z budżetu państwa (szkoły, urzędy, itp.) realizujemy zamówienia z odroczonym terminem płatności ("na przelew" - 14 dni). Aby zrealizować zamówienie z odroczonym terminem płatności należy przysłać do nas mailem oficjalne zamówienie (najlepiej na druku "firmowym" zamawiającej instytucji), podpisane przez osobę upoważnioną. W takim przypadku dostawa możliwa tylko i wyłącznie na adres zamawiającej instytucji.

do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl