Sposoby płatności

Zapłata przy odbiorze

Zapłata przy odbiorze - Emultimax

Zapłata za zamawiany towar następuje w momencie dostarczenia towaru. Jest to płatność gotówkowa przekazywana kurierowi/dostawcy przy odbiorze przesyłki.

Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

 


 

PayU

PayU - płatności online

Przelew bezpośredni (raty, karta kredytowa, płatności elektroniczne). Składając zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję PayU zostaniesz przekierowany na stronę firmy PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę PayU S.A. wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

  • Przelew elektroniczny
  • Karta płatniczaKarty płatnicze - Master Kard, Visa, Visa Elektron
  • Przelew tradycyjny
  • Raty

Raty - Więcej informacji

 


 

Przelewy24.pl

Przelewy24 - płatności online

Przelew bezpośredni Przelewy24.pl (karta kredytowa, płatności elektroniczne). Składając zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję przelewy24.pl zostaniesz przekierowany na stronę firmy przelewy24.pl - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę przelewy24.pl wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

  • Przelew elektroniczny
  • Karta płatniczaKarty płatnicze - Master Kard, Visa, Visa Elektron
  • Przelew tradycyjny

 


 

eRaty - Santander Consumer Bank S.A.

eRaty - raty przez interenet

Składając zamówienie w naszym sklepie i wybierając opcję eRaty Santander Consumer Bank S.A., zostaniesz przekierowany na stronę firmy eRaty - systemu bankowego płatnościach ratalnych. Po wypełnieniu potrzebnych danych we wniosku o przyznanie kredytu, rozpocznie się jego weryfikacja. Następnie zwykle w 15 minut zostanie przyznany kredyt. Po potwierdzeniu płatności przez system bankowy wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

Raty - Więcej informacji

 


 

Przelew-przedpłata

Przelew - Emultimax

Bank: | Alior Bank S.A. o/Zamość

Numer konta bankowego: | 37 2490 0005 0000 4500 9113 3152

Po złożeniu zamówienia należy wskazaną kwotę zapłacić na nasz rachunek konta bankowego. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku przelewu z konta innego niż Alior Bank S.A. zwykle płatność jest zaksięgowana następnego dnia roboczego.

 


 

Odroczony termin płatności - 14 dni

Odroczony termin płatności - 14 dni dla szkół, urzędów

Dla instytucji finansowanych z budżetu państwa (szkoły, urzędy, itp.) realizujemy zamówienia z odroczonym terminem płatności ("na przelew" - 14 dni). Aby zrealizować zamówienie z odroczonym terminem płatności należy przysłać do nas mailem oficjalne zamówienie (najlepiej na druku "firmowym" zamawiającej instytucji), podpisane przez osobę upoważnioną. W takim przypadku dostawa możliwa tylko i wyłącznie na adres zamawiającej instytucji.

 

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl