Odstąpienie od umowy

 

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość 

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: P.W. MultiMax Damian Chwiejczak, ul. Peowiaków 9, 22-400 Zamość;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@emultimax.pl;

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: P.W. MultiMax Damian Chwiejczak, ul. Peowiaków 9, 22-400 Zamość.

Przykładowo, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wyłączenia prawa do odstąpienia od umowy (zwrotu towaru):

 • filtry do oczyszczaczy powietrza które są urządzeniami higienicznymi, co oznacza, że raz otwarty filtr nie może być użyty przez innego klienta, tak by następny konsument nie był narażony na zanieczyszczenia, które mogły się znaleźć w filtrze za sprawą poprzedniego kupującego. Nieważne czy filtr nosi ślady użytkowania – wystarczy, że został rozpakowany z hermetycznego opakowania. 
 • Ramy okienne Termo Block - jako rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb - zgodnie z Art 38 ust. 3 ustawy o prawach konsumenta

UWAGA: zgodnie z powyższym zwrot oczyszczaczy powietrza jest możliwy z wyłączeniem filtrów. Zwracając tego typu urządzenia prosimy nie odsyłać filtrów, ich koszt (od 29 do 299zł - w zależności od modelu oczyszczacza) zostanie potrącony ze zwracanej kwoty za oczyszczacz.

Wzór formularza - odstąpienie od umowy

 

Formularz odstąpienia od umowy Credit Agricole - Raty

Zrezygnowałeś z produktu? Kliknij na formularz odstąpienia od umowy

Jeżeli dokonałeś zakupu na raty w Credit Agricole i zrezygnowałeś z zakupu, oprócz standardowego formularza  należy dodatkowo złożyć formularz odstąpienia od umowy kredytu na zakup towarów/usług.

Aby złożyć skuteczne odstąpienie poprzez formularz, należy:

 • uzupełnić wymagane w formularzu pola,
 • załączyć skan dwóch stron dowodu osobistego,
 • zatwierdzić formularz kodem, który Bank prześle niezwłocznie w formie SMS na podany w formularzu nr telefonu komórkowego,
 • przesłać formularz do Banku.

Bank na podany w formularzu nr telefonu i adres e-mail prześle wiadomość potwierdzająca, czy złożone odstąpienie jest skuteczne.

Kupiłeś na raty w CA? - kliknij na formularz zwrotu


 

Informacja dla podmiotów gospodarczych 

Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny dotyczy tylko i wyłącznie zakupów dokonywanych przez konsumentów. Prawo przysługujące konsumentom nie dotyczy zakupów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. 

ZWROTY W PRZYPADKU ZAKUPU PRZEZ FIRMĘ:

W uzasadnionych przypadkach przyjmujemy zwroty towarów zakupionych przez firmy. Termin zwrotu nie może przekroczyć 14 dni od daty zakupu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w stanie "fabrycznym", nienoszącym jakichkolwiek śladów montażu, czy użytkowania.

Wyjątek stanową:

 • kurtyny powietrzne, których nie przyjmujemy (możemy jedynie wymienić na inny model) - ma to związek z częstym zjawiskiem kupowania kurtyn tylko na czas odbioru technicznego budynku,
 • przewody grzejne icePREVENT oraz PTFE - które każdorazowo produkujemy na podstawie złożonego zamówienia od klienta,
 • filtry do oczyszczaczy powietrza które są urządzeniami higienicznymi, co oznacza, że raz otwarty filtr nie może być użyty przez innego klienta, tak by następny konsument nie był narażony na zanieczyszczenia, które mogły się znaleźć w filtrze za sprawą poprzedniego kupującego. Nieważne czy filtr nosi ślady użytkowania – wystarczy, że został rozpakowany z hermetycznego opakowania,
 • klimatyzatory przenośne
 • osuszacze powietrza
 • ramy okienne Termo Block
 • pozostałe produkty dostępne "na zamówienie"

UWAGA: zgodnie z powyższym zwrot oczyszczaczy powietrza jest możliwy z wyłączeniem filtrów. Zwracając tego typu urządzenia prosimy nie odsyłać filtrów, ich koszt (od 29 do 299zł - w zależności od modelu oczyszczacza) zostanie potrącony ze zwracanej kwoty za oczyszczacz. 


PROMOCJA "30 dni na zwrot towaru":

Istnieje możliwość zwrotu towaru po upływie 14 dniowego terminu na zwrot, nie dłużej niż 30 dni od dnia zamówienia, pod warunkiem, że towar jest w stanie fabrycznie nowym i nie nosi żadnych śladów montażu, użytkowania, a opakowanie jest oryginalne i niezniszczone. Z promocji wyłączone są następujące grupy produktowe: kurtyny powietrzne, klimatyzatory przenośne, osuszacze powietrza, przewody grzejne icePrevent, ramy okienne Termo Block oraz produkty dostępne "na zamówienie". 

Regulamin promocji - „30 dni na zwrot produktu”

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl