O firmie

Emultimax w liczbach:

16
lat doświadczenia w branży
15
grup produktowych o szerokim zastosowaniu
6
salonów stacjonarnych
16
samochodów, które bezpiecznie dostarczają Twoje zakupy
60
ludzi z pasją, którzy codziennie dbają o rozwój firmy

Kim jesteśmy i jaka jest nasza misja?

Od 16 lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem producentów urządzeń elektrycznych związanych między innymi z ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją (w tym kominków elektrycznych, klimatyzatorów przenośnych, oczyszczaczy powietrza czy elektrycznych systemów grzewczych). Wszystkie produkty, które posiadamy w ofercie mają na celu poprawę jakości życia.

Naszą firmę budują ludzie, którzy siedząc po drugiej stronie starają się rozwiązać Twoje problemy. Naszą misją, którą realizujemy każdego dnia jest poprawa komfortu życia. Poprzez sprzedaż produktów wysokiej jakości, zapewniamy wygodę tam, gdzie jej potrzebujesz. Dzięki naszym działaniom klienci wiedzą jaki produkt wybrać i jak z niego korzystać, a w razie potrzeby wiedzą, że mogą zwrócić się do nas o pomoc nawet długo po zakupie.

Co możemy Ci zaoferować?

  • szybką realizację zamówienia (nawet tego samego dnia!),
  • bezpieczną dostawę zamówienia naszym wewnętrznym firmowym transportem Emultimax,
  • bezterminową pomoc i fachowe doradztwo w zakresie naszych działań - jeśli masz pytanie: napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w salonie,
  • możliwość zakupienia produktów nie tylko online, ale również w salonach sprzedaży,
  • posiadamy własną halę produkcyjną, gdzie powstają produkty na zamówienie takie jak ramy TermoBlock czy obudowy kominków elektrycznych. Gotowe produkty, które nie wymagają indywidualnego dostosowania, produkujemy pod naszą marką Warmtec,
  • posiadamy dział projektowy, w którym zespół specjalistów może zaoferować Ci nie tylko prostą modyfikację kominka elektrycznego, ale także usługę projektową, dzięki której stworzysz razem z nami kominek swoich marzeń.

Ciekawy historii? Dowiedz się więcej!

“W 2004 roku kiedy jeszcze byłem studentem rodzice remontowali dom. W kuchni chcieli mieć ogrzewanie podłogowe, ale czasy były nieco inne i trudno było znaleźć je na polskim rynku. Postanowiłem im pomóc. W całej Polsce znalazłem jedną firmę od której kupiłem elektryczne maty grzewcze, które okazały się świetnym rozwiązaniem. Ze względu na duże zainteresowanie i niską dostępność produktu nawiązałem z tą firmą współpracę i wystawiałem dla nich maty na portalu aukcyjnym. Zamówień było coraz więcej dlatego w 2005 roku postanowiłem założyć działalność gospodarczą. Pozwoliło mi to na samodzielne działanie. Na początek było to przedsiębiorstwo wielobranżowe, ponieważ wykonywałem również remonty z wykorzystaniem oferowanych przeze mnie mat. Później zatrudniłem pierwszego pracownika, z którym sami zaczęliśmy produkować elektryczne maty grzewcze w garażu moich rodziców. Chwilę później skontaktował się ze mną pierwszy producent z propozycją współpracy, a w kolejnych latach firma rozwijała się o kolejne produkty i pracowników.”
- Właściciel i założyciel firmy, Damian Chwiejczak
2004
 
rozpoczęcie współpracy z zewnętrzną firmą prowadzącą sprzedaż mat grzewczych
2005
 
założenie działalności pod szyldem P.W. Multimax
2007
 
zatrudnienie pierwszego pracownika, który jest z nami do dzisiaj!
2007
 
przeniesienie działalności z garażu - wynajęcie pierwszych pomieszczeń oraz nawiązanie współpracy z firmą Thermoval
2009
 
wprowadzenie pierwszych produktów pod marką Emultimax (termostaty oraz suszarki do rąk, które sprzedały się w kilka dni)
2013
 
stworzenie marki Warmtec (z uwagi na dynamiczny wzrost ilości nowych produktów i chęć budowania sieci dystrybucji)
2016
 
podjęcie decyzji o otwieraniu salonów sprzedaży w innych miastach
2021
 
rozpoczęcie budowy siedziby połączonej z magazynem wysokiego składowania oraz halą produkcyjną o powierzchni 7000 m2

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl