O firmie

Salon sprzedaży w Warszawie

Salon sprzedaży w Krakowie

Siedziba firmy - Zamość

logo - firma emultimax.pl

Właścicielem serwisu emultimax.pl jest firma:

P.W. MultiMax Damian Chwiejczak
ul. Peowiaków 9
22-400 Zamość
woj. lubelskie, Polska

NIP: 9222646463
NIP UE: PL9222646463
REGON: 060061615
tel. 084 535 90 00
fax. (84) 888 01 03
e-mail: sklep@emultimax.pl


Numer konta bankowego:
37 2490 0005 0000 4500 9113 3152
Alior Bank S.A. o/Zamość

 

O FIRMIE

Firma Multimax od ponad 10 lat specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego. W ostatnich latach rozszerzyliśmy swoją ofertę na kolejne produkty związane z wentylacją oraz klimatyzacją. Przez ten okres ugruntowaliśmy naszą pozycję w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych firm w branży. Regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, zdobywamy kolejne uprawnienia i poszerzamy swoje kwalifikacje. Działamy nie tylko w internecie, ale również lokalnie (na terenie woj. lubelskiego i mazowieckiego), prowadząc sprzedaż oraz usługi serwisowo-montażowe.

Dzięki ciągłym szkoleniom, analizom rynku oraz potrzeb naszych klientów, z roku na rok podnosimy jakość swoich usług. W 2015 zostaliśmy wyróżnieni przez serwis Opineo.pl za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich w kategorii "Dom i Wnętrze". W kolejnych latach w rankingu prowadzonym przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu otrzymaliśmy nagrodę "Gazela Biznesu"

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu liczących się w świecie producentów. Do najbardziej prestiżowych marek z którymi nawiązaliśmy współpracę należą: Devi, Dimplex, Eberle, Eltrace, Thermoval, Warmtec. Nasze kompetencje oraz zaangażowanie zostały docenione także przez producentów. Co roku otrzymujemy liczne nagrody oraz wyróżnienia za przygotowanie merytoryczne oraz największą sprzedaż.

 

Nagrody i wyróżnienia

2018

Gazela biznesu

Ponownie dołączyliśmy do grona Gazel Biznesu, przyznawanej najprężniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce. Dodamy, że zostaliśmy wyróżnieni w kategorii e-commerce.

Dyplom Allegro Super Sprzedawca

otrzymaliśmy dyplom za najwyższą jakość obsługi i całoroczną kwalifikację w prestiżowym programie Super Sprzedawca w 2018 roku. Jest to potwierdzenie przynależności naszej firmy do elitarnego, zaufanego grona sprzedawców allegro.

2017

Gazela biznesu

Nagroda corocznie przyznawana jest najprężniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce, z podziałem na poszczególne województwa. Emultimax.pl znalazł się na czołowej pozycji w rankingu woj. lubelskiego.

2016

Emultimax - nagroda dla autoryzowanego dystrybutora Dimplex

Wyróżnienie dla autoryzowanego dystrybutora za największą sprzedaż innowacyjnych kominków marki Dimplex w sezonie 2015/2016.

2015

Zaufane opineo

Za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich w kategorii "Dom i wnętrze". Nagroda została przyznana w Rankingu Sklepów Internetowych przez użytkowników portalu opineo.pl.

Nasza firma na targach Warsaw Home Expo 2018

Szeroka oferta firmy obejmuje wiele urządzeń grzewczych do zastosowaniach:

  • Ogrzewanie domu/mieszkania/wody (piece akumulacyjne, pompy ciepła, grzejniki konwektorowe).
  • Uzyskanie efektu ciepłej podłogi.
  • Systemy przeciwoblodzeniowe – zapobiegają oblodzeniu chodników, podjazdów i innych.
  • Systemy antyzamarzaniowe - do rurociągów wodnych i technologicznych.
  • Estetycznych - kominki elektryczne.
  • Wyposażenie łazienek - elektryczne suszarki do rąk, suszarki hotelowe do włosów, suszarki basenowe.
  • Klimatyzacja i wentylacja - klimatyzatory przenośne oraz osuszacze powietrza.
  • Nasza firma realizuje zarówno zamówienia indywidualne jak też duże inwestycje np. w obiektach hotelarskich, czy wypoczynkowych.

 

Dlaczego mamy pozbawiać siebie i swoich bliskich komfortu, jaki dają elektryczne ogrzewanie podłogowe i systemy przeciwoblodzeniowe?

"Takie pytanie zadałem sobie już ponad 10 lat temu, kiedy podjąłem decyzję o założeniu firmy MultiMax.

Nasza firma realizuje zarówno zamówienia indywidualne jak też duże inwestycje np. w obiektach hotelarskich, czy wypoczynkowych. Oferujemy elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz systemy ochrony przeciwoblodzeniowej światowych liderów. Niezawodność i jakość potwierdzamy wieloletnią gwarancją."

Właściciel firmy: Damian Chwiejczak

 

Jesteśmy w pełni legalną firmą, mogą Państwo sprawdzić istnienie naszej firmy w następujących portalach:

zumi.pl / panoramafirm.pl / pkt.pl / google.pl / ogrzewnictwo.pl / systemy.instalacyjne.com / allegro.pl

Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Zamościu, przy ul. Peowiaków 9 oraz salonów firmowych w Warszawie, przy ul. Zagójskiej 7 i Krakowie w galerii Solvay Park - Zakopiańska 105.

 

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl