Kariera

Dlaczego warto pracować w Emultimax?

W Emultimax stawiamy przede wszystkim na rozwój zarówno w kontekście przedsiębiorstwa jak i pracowników. Od 2005 roku prężnie rozwijamy firmę i zespół. Od 2019 roku stworzyliśmy 29 nowych miejsc pracy. Aktualnie Emultimax liczy blisko 70 pracowników, gdzie każda z nich ma realny wpływ na rozwój firmy. Dążymy do tworzenia przyjaznych i ciekawych miejsc pracy. Uruchamiamy i rozbudowujemy działy i oddziały firmy, dzięki którym wciąż idziemy do przodu.

Nasi Pracownicy to osoby zaangażowane w swoją pracę, które tworzą profesjonalny i zgrany zespół. Szukają nowych rozwiązań i nie istnieje dla nich słowo niemożliwe. Angażują się w rozwój i życie firmy. Nasi Pracownicy to nasz sukces.

Co zyskujesz?

Praca w Emultimax to przede wszystkim stabilność. Zatrudniamy naszych Pracowników na podstawie umowy o pracę. Zapewniamy przyjazną i miłą atmosferę w zgranym zespole. W Emultimax zawsze możesz polegać na innych.

Dodatkowe korzyści:

  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karta MultiSport,
  • Obiady firmowe,
  • Kawa i herbata bez limitu,
  • Imprezy integracyjne,
  • Kursy i szkolenia,
  • Nagrody i premie,
  • Zniżki na oferowane przez nas produkty.

Chcesz do nas dołączyć?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Emultimax skontaktuj się z nami. Napisz coś o sobie, załącz swoje CV, list motywacyjny i wyślij na adres rekrutacja@emultimax.pl .

Staż w Emultimax

Chętnie przyjmujemy stażystów, aby mieli okazję poznać specyfikę pracy naszej firmy oraz zyskać nowe doświadczenie zawodowe. Otrzymasz wsparcie przydzielonego Ci opiekuna oraz wynagrodzenie za swoja pracę. Dla najlepszych przewidujemy możliwość stałego zatrudnienia w Emultimax. Jeśli chcesz nauczyć się z nami czegoś nowego napisz do nas na adres rekrutacja@emultimax.pl .

Praktyki dla studentów

Jesteś studentem i szukasz miejsca na zdobycie swojego pierwszego doświadczenia zawodowego? Nie chcesz przerzucać papierów i parzyć kawy? Dobrze trafiłeś. U nas nie będziesz się nudzić. Przyjmujemy studentów różnych kierunków m.in. administracja, marketing, IT, projektowanie czy grafika komputerowa. Zdecydowałeś się odbyć praktyki w Emultimax? Skontaktuj się z nami: rekrutacja@emultimax.pl .

Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl