Darmowadostawa od 100zł

Bezpieczne zakupyz możliwością darmowego zwrotu

30 dnina odstąpienie od umowy

99%pozytywnych opinii

Transport

Paczkomaty InPost

Bardzo wygodna forma transportu dla osób, które często przebywają poza domem i sami chcą zdecydować kiedy odebrać przesyłkę. W momencie składania zamówienia wystarczy wskazać paczkomat, do którego mamy wysłać zamówiony towar. Odbiór przesyłki możliwy jest 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Przesyłkę odbierzesz dokładnie wtedy kiedy będziesz mógł.

O czym należy pamiętać?
Ta forma transportu możliwa jest tylko dla mniejszych przedmiotów. Maksymalna waga przesyłki to 25kg, a jej wymiary to 41x38x64cm. Czas dostawy towaru do wybranego paczkomatu zwykle wynosi 1-2 dni robocze.


Przesyłka kurierska

Bardzo wygodna forma transportu dla osób, które w ciągu dnia przebywają pod jednym adresem. Kurier w ciągu dnia dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. Kurierem wysyłamy tylko przesyłki o wadze do 30,5kg.

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy przesyłki kurierskiej najczęściej wynosi 1 dzień roboczy, jednak czasami może zdarzyć się opóźnienie. Nie mamy  możliwości określenia konkretnej godziny dostawy. Doręczenia najczęściej są realizowane w godzinach 8-17. Najlepiej podać adres dostawy, pod którym Państwo przebywają w ciągu dnia (np. do pracy) lub adres kogoś z rodziny lub znajomych, kto przebywa w ciągu dnia pod jednym adresem i będzie tak uczynny, aby odebrać Państwa przesyłkę.


Przesyłka paletowa

Forma transportu dla przesyłek o dużych gabarytach lub o dużej wadze, tzn. powyżej 30,5kg (piece akumulacyjne, większość kominków elektrycznych, pompy ciepła, itp.).

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy przesyłki paletowej wynosi od 1 do 3 dni roboczych, choć większość jest dostarczana następnego dnia roboczego po dniu wysyłki. Standardowo palety dostarczane są na zasadach rampa-rampa, oznacza to, że rola dostawcy kończy się w chwili zdjęcia palety z samochodu. Wniesienie do budynku należy zorganizować we własnym zakresie. Kierowca może jedynie przy użyciu wózka paletowego wstawić paletę w ramach poziomu 0 we wskazane przez odbiorcę miejsce.

 

Usługi dodatkowe - Raben Home Delivery

Raben home delivery=

Firma Raben oferuje dodatkową usługę o nazwie "Home Delivery", która pozwala wybrać preferowany przedział godzinowy dostawy (8-13 | 13-16 | 16-21), dodatkowo kierowca kontaktuje się telefonicznie przed dostawą.

Możliwe są również dodatkowe opcje:
- dostawa na godzinę (z dokładnością +/- 30 minut, w przedziale 10-18) ,
- dostawa z wniesieniem do mieszkania.

Usługa Home Delivery (+29zł), dostawa na godzinę (+49zł) oraz dostawa z wniesieniem (+79zł) są dodatkowo płatne.


Transport firmowy - basic

Forma transportu dla urządzeń o dużych gabarytach lub o dużej wadze (piece akumulacyjne, większość kominków elektrycznych). Forma transportu firmowego (basic) jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku zamówień o znacznej wartości, jeśli chcieli by Państwo obejrzeć urządzenie przed odbiorem i dokonaniem płatności oraz dla osób starszych. Towar zostanie wysłany naszym transportem firmowym, a kierowca chętnie pomoże przy wniesieniu do mieszkania.

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy towaru naszym transportem wynosi do 3 dni roboczych i jest uzależniony od adresu dostawy. Ta forma transportu jest dodatkowo płatna. Koszt wynosi od 39zł (w zależności od odległości). Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.


Transport firmowy - premium

Forma transportu dla urządzeń o dużych gabarytach lub o dużej wadze (piece akumulacyjne, większość kominków elektrycznych). Forma transportu firmowego (premium) jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku zamówień o znacznej wartości,jeśli chcieli by Państwo obejrzeć urządzenie przed odbiorem i dokonaniem płatności oraz dla osób starszych. Towar zostanie wysłany naszym transportem firmowym, a dodatkowo w ramach usługi premium nasi pracownicy wniosą zamówione urządzenie do mieszkania, rozpakują, złożą obudowę (jeśli tego wymaga) i uprzątną zbędne opakowania. Usługa premium nie obejmuje prac elektro-instalacyjnych. 

O czym należy pamiętać?
Czas dostawy towaru naszym transportem wynosi do 3 dni roboczych i jest uzależniony od adresu dostawy. Ta forma transportu jest dodatkowo płatna. Koszt wynosi od 59zł (w zależności od odległości). Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.

do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl