Dostawa

Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 15:00 (za pobraniem lub opłacone) najczęściej wysyłamy tego samego dnia kurierem, wyjątek stanowią przesyłki paletowe, których wysyłka może nastąpić następnego dnia roboczego oraz transporty firmowe, które są realizowane w terminie do 7 dni roboczych.

Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 15:00, a także w soboty, niedziele i święta są najczęściej wysyłane w następnym dniu roboczym.


Odbiór w punkcie Emultimax

Prężnie rozwijamy sieć Salonów sprzedaży oraz Punktów sprzedaży aby ułatwić Ci zarówno sprawdzenie produktu przed zakupem jak i jego odbiór w przypadku zakupów przez Internet.

W zakładce Salony sprzedaży dowiesz się gdzie nas znaleźć.

  • Emultimax logo

Bezpieczny transport Emultimax

Bezpieczeństwo Twojego zamówienia jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy bezpieczną dostawę naszym wewnętrznym transportem firmowym. W ramach bezpiecznego transportu istnieje możliwość wyboru dostawy:

  • STANDARD - z pomocą przy wniesieniu,
  • KOMFORT - z wniesieniem,
  • MULTIKOMFORT - z wniesieniem, rozpakowaniem oraz uruchomieniem.

Oferta dotyczy wybranych grup produktowych. Więcej na temat naszej dostawy przeczytasz w zakładce Bezpieczny transport.

Paczkomaty InPost

Skorzystanie z Paczkomatu możliwe jest tylko dla mniejszych przedmiotów. Maksymalna waga przesyłki to 25kg, a jej wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

  • Logo Inpost

Kurier

Kurierem wysyłamy przesyłki o wadze do 40 kg, w przypadku przesyłki o wadze powyżej 31,5 kg (np. klimatyzator) kurier nie ma obowiązku wniesienia jej do mieszkania.


Wybierając przesyłkę kurierską system decyduje o wyborze firmy realizującej dostawę. W przypadku części towarów możesz również wybrać wysyłkę konkretnym kurierem - taka opcja jest dodatkowo płatna (10 zł). Przy wyborze kuriera warto pamiętać, że kurier UPS nie ma obowiązku kontaktować się z kupującym przed dostarczeniem przesyłki. Pamiętaj aby odbierając paczkę sprawdzić jej stan w obecności kuriera.

Przesyłka paletowa

Przeznaczona jest dla przesyłek o dużych gabarytach lub o dużej wadze, tzn. powyżej 30,5 kg (piece akumulacyjne, większość kominków elektrycznych, itp.).


Standardowo palety dostarczane są na zasadach rampa-rampa. Oznacza to, że rola dostawcy kończy się w chwili zdjęcia palety z samochodu. Wniesienie do budynku należy zorganizować we własnym zakresie. Kierowca może jedynie przy użyciu wózka paletowego wstawić paletę w ramach poziomu 0 we wskazane przez odbiorcę miejsce.


Produkty

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl