Darmowadostawa od 100zł

Bezpieczne zakupyz możliwością darmowego zwrotu

30 dnina odstąpienie od umowy

99%pozytywnych opinii

Certyfikaty i Referencje

Po tak długim okresie naszej owocnej działalności na rynku możemy zaryzykować stwierdzenie, że w niektórych elementach doszliśmy niemal do perfekcji. Regularnie doskonalimy nasze umiejętności i kompetencje. Poniżej przedstawiamy wybrane dokumenty poświadczające nasze kompetencje oraz uczciwość:

 

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora Dimplex

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora Dimplex

Certyfikat zaświadcza, że firma MultiMax jest autoryzowanym partnerem handlowym Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. w zakresie elektrycznych urządzeń grzewczych Dimplex. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne dowodzą wysokiej wiedzy, a także satysfakcjonującego przygotowania w zakresie doboru, sprzedaży oraz montażu kominków elektrycznych Dimplex Optiflame, OptiMyst, Opti-V.

Certyfikat partnera handlowego na kominki elektryczne

Certyfikat partnera handlowego na kominki elektryczne

Certyfikat zaświadcza, że firma MultiMax jest autoryzowanym partnerem handlowym Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. w zakresie elektrycznych urządzeń grzewczych Dimplex. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne dowodzą wysokiej wiedzy, a także satysfakcjonującego przygotowania w zakresie doboru, sprzedaży oraz montażu elektrycznych urządzeń grzewczych Dimplex.do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl