Certyfikaty i Referencje

Po tak długim okresie naszej owocnej działalności na rynku możemy zaryzykować stwierdzenie, że w niektórych elementach doszliśmy niemal do perfekcji. Regularnie doskonalimy nasze umiejętności i kompetencje. Poniżej przedstawiamy wybrane dokumenty poświadczające nasze kompetencje oraz uczciwość:

 

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora Dimplex

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora Dimplex

Certyfikat zaświadcza, że firma MultiMax jest autoryzowanym partnerem handlowym Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. w zakresie elektrycznych urządzeń grzewczych Dimplex. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne dowodzą wysokiej wiedzy, a także satysfakcjonującego przygotowania w zakresie doboru, sprzedaży oraz montażu kominków elektrycznych Dimplex Optiflame, OptiMyst, Opti-V.

Certyfikat partnera handlowego na kominki elektryczne

Certyfikat partnera handlowego na kominki elektryczne

Certyfikat zaświadcza, że firma MultiMax jest autoryzowanym partnerem handlowym Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. w zakresie elektrycznych urządzeń grzewczych Dimplex. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne dowodzą wysokiej wiedzy, a także satysfakcjonującego przygotowania w zakresie doboru, sprzedaży oraz montażu elektrycznych urządzeń grzewczych Dimplex.

Certyfikat autoryzacji Thermoval

Certyfikat sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Nasza firma otrzymała Certyfikat autoryzacji sprzedaży i serwisu na piece akumulacyjne od firmy Thermoval

Certyfikat partnera handlowego na kominki elektryczne

Certyfikat sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Nasza firma otrzymała certyfikat CCR Polska Sp.z o.o. za zrealizowanie obowiązków w zakresie wprowadzania do obrotu sprzętu elektrycznego i elektronicznego w minionym 2016 roku. Certyfikat spełnienia obowiązków w zakresie wprowadzania do środowiska towarów nadaje się tylko tym firmom, które w przeciągu całego roku pełni realizowały obowiązki ochrony środowiska m.in. racjonalnego gospodarowania odpadami.

do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl